Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zobacz nowy spot prezydenta Dudy! "Najważniejszy cel mojej prezydentury to podniesienie poziomu życia Polaków"

M.N. 15:23 17 lutego 2020
zrzut ekranu \ Twitter \ #DUDA2020
Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków - mówi w spocie wyborczym opublikowanym w poniedziałek ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda.

Spot składa się z fragmentów wypowiedzi prezydenta, które padły w sobotę w Warszawie na konwencji inaugurującej jego kampanię wyborczą. Widać na nim sceny z konwencji, a także z wizyt krajowych prezydenta i jego spotkań z Polakami.

"Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków" - mówił Andrzej Duda podczas konwekcji; ten fragment jego wypowiedzi znalazł się też w spocie.

W momencie, gdy w spocie padają słowa: "To jest proszę państwa wielkie dzieło: budowanie Polski, która jest w stanie ochronić słabszych i nie musi bać się silnych" - widać prezydenta ściskającego rękę Arnolda Schwarzeneggera podczas konferencji COP24 w Katowicach w grudniu 2018 r.; widać też Andrzeja Dudę razem z prezydentem USA Donaldem Trumpem podczas wizyty polskiego przywódcy w Białym Domu.

W spocie przywołano też słowa prezydenta, które padły na konwencji: "W Polsce jest wiele podziałów, ale moi kochani, przecież wszyscy stajemy i śpiewany: +Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy+".

Powtórzono też słowa prezydenta z konwencji o tym, że ważne jest dla niego, żeby jego "rodacy mogli spotkać się z prezydentem u siebie, żeby mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich blisko, tam gdzie mieszkają, gdzie żyją".

"Dalej ruszam w trasę. Tak Dudabus z powrotem wróci na swoje tory. Wasze wsparcie jest mi niezbędne, bo jak doskonale wiecie, nikt nie wygrywa wyborów sam (...). Ale co jest najważniejsze proszę państwa? Co zawsze musi być dla nas wszystkich najważniejsze? Niech żyje Polska!" - słyszymy w spocie.

Źródło: PAP, Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze