Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZOBACZ najnowsze dane! Koronawirus jest już we wszystkich województwach!

sm 22:32 17 marca 2020
"Badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa u kolejnych 17 osób" - podało Ministerstwo Zdrowia. Bilans na chwilę obecną to 238 osób, z których pięć zmarło. Resort potwierdził, że pierwszy pacjent zakażony koronawirusem w środę zakończy hospitalizację.

Ministerstwo poinformowało we wtorek po godz. 21, że jest 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Nowe przypadki dotyczą ośmiu osób z woj. łódzkiego, pięciu z woj. dolnośląskiego i po jednej osobie z woj. opolskiego, śląskiego, zachodniopomorskiego i podlaskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 238. Pięć spośród zakażonych osób zmarło.

Po tym, jak we wtorek wieczorem resort poinformował o pierwszym przypadku w woj. podlaskim, nie ma już województwa, w którym nie byłoby zakażenia.

Najwięcej przypadków odnotowano do tej pory w woj. łódzkim - 42. Kolejne są województwa dolnośląskie i mazowieckie - po 38 przypadków zakażenia.

24 przypadki odnotowano z kolei w woj. śląskim. W woj. lubelskim są 22 przypadki, w woj. wielkopolskim - 13, w podkarpackim - 11.

W woj. kujawsko-pomorskim, pomorskim, zachodniopomorskim oraz opolskim potwierdzono po osiem przypadków, w woj. warmińsko-mazurskim - siedem, w woj. małopolskim - pięć, w woj. świętokrzyskim - trzy, w woj. lubuskim - dwa i jeden przypadek w woj. podlaskim.

Odnotowano pięć zgonów: dwa w woj. dolnośląskim i po jednym w woj. lubelskim, wielkopolskim i podkarpackim. 

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze