Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Znów chcą grillować Polskę! Spurek: Możliwe sankcje...

JJ 21:58 16 kwietnia 2020
We wtorek na antenie Telewizji Republika europoseł Jacek Saryusz-Wolski mówił, że w Parlamencie Europejskim czeka kolejna antypolska rezolucja.

Polityk mówił o tym także w innych mediach, alarmując, że polska opozycja, pod przywództwem Donalda Tuska, szykuje rezolucję.

Informację potwierdziła europosłanka Sylwia Spurek.

– Potwierdzam. W jutrzejszej rezolucji PE znajduje się wezwanie KE do pilnej oceny wprowadzanych środków nadzwyczajnych i zastosowania sankcji w tym finansowych w odpowiedzi na poważne naruszenia zasady praworządności.- napisała na Twitterze.

Spurek już niejednokrotnie występowała na forum PE przeciwko Polsce, w różnych sprawach, które jej zdaniem godzą w demokrację i prawa człowieka.

Odnosząc się do sankcji, europosłanka stwierdziła:

– Myślę, że tego Polska najmniej potrzebuje w czasie kryzysu

 – Problem Polski i Węgier jest obecny na prawie każdym posiedzeniu PE... Jutro głosowanie rezolucji. PE uważa, że zmiana ordynacji wyborczej w celu organizacji wyborów w czasie pandemii jest całkowicie niezgodna z wartościami UE. Możliwe sankcje dla Polski... Więcej jutro- dodała polityk.

Owszem, to dobrze, że pani Spurek była łaskawa stwierdzić, że Polska w tym okresie najmniej potrzebuje akurat sankcji. Szkoda tylko, że zapomniała, kto z europarlamentarzystów donosi na Polskę i przedstawia na forum unijnym nieprawdziwy obraz sytuacji w naszym kraju. 

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze