Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

​Zmasowany atak na szefa MON. "Wiemy, kto za tym stoi" [WIDEO]

ds 20:44 26 kwietnia 2017
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz ŚniadekTwietter/TVP Info
– Im ktoś wydaje się większym zagrożeniem dla status quo postkomunistycznego „betonu” i „konserwy”, a minister Macierewicz z pewnością takim zagrożeniem jest, tym silniej jest atakowany – mówił Janusz Śniadek. Poseł Prawa i Sprawiedliwości odniósł się tymi słowami do bezpardonowego ataku na ministra obrony narodowej.

Były przewodniczący „Solidarności” i obecny poseł PiS mówił w programie „Cztery strony” na antenie TVP Info o zmasowanym ataku na szefa MON.

– Im ktoś wydaje się większym zagrożeniem dla status quo postkomunistycznego „betonu” i „konserwy”, a minister Macierewicz z pewnością takim zagrożeniem jest, tym silniej jest atakowany – mówił Śniadek.


– Po 25 latach ciągle nie przeprowadziliśmy lustracji, ta ropiejąca rana nie może się zagoić. Teraz, między innym dzięki stanowczym działaniom ministra Antoniego Macierewicza, jest szansa, że sprawę lustracji rozwiążemy – dodał poseł PiS.

– To jest wielki grzech zaniechania obciążający wszystkie elity tak zwanej III RP. Nie sposób się utożsamiać z Polską, która wśród elit rządzących ma tak wielu ubeków. To jest dopiero kontynuacja PRL. I ci obrońcy ich obecności w służbach czy dyplomacji są prawdziwymi obrońcami PRL-u – skomentował na koniec przewodniczący "Solidarności"

Źródło: Niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze