Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zmarł poseł Artur Górski. Kaczyński: Odszedł ktoś zupełnie niezwykły. To ciężka i niepowetowana strata

ma 15:49 1 kwietnia 2016
TELEWIZJA REPUBLIKA
– W nocy zmarł poseł PiS Artur Górski. Człowiek wyjątkowej dzielności i wielkiej ideowości. W całym tego słowa znaczeniu oddany sprawom Polski, oddany Bogu i Ojczyźnie. To była przedwczesna śmierć o wiele dziesięcioleci – powiedział prezes PiS o zmarłym pośle Arturze Górskim. Poseł od lat zmagał się z białaczką. Miał 46 lat.

Kaczyński rozpoczął też modlitwę w intencji Artura Górskiego. Posłowie odmówili ją wspólnie. – Zmarł po ciężkiej chorobie, po mężnej walce z tą chorobą – powiedział. Prezes PiS dodał, że strata Górskiego jest „ciężka i niepowetowana”.

– Walczył z chorobą w sposób, który każdemu może zaimponować i jednocześnie do końca chciał być czynny. Można powiedzieć, że odszedł ktoś zupełnie niezwykły – podkreślał Kaczyński. Jego zdaniem, Górski był człowiekiem o bardzo zdecydowanych poglądach i żył dla idei.

Artur Górski był nauczycielem akademickim, publicystą, dziennikarzem, politologiem i posłem na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze