Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz skomentował zjednoczenie na lewicy: puste frazesy, antyklerykalizm i wmawianie, że patriotyzm to „faszyzm”

AS 18:30 19 lipca 2019
Telewizja Republika
Rafał Ziemkiewicz skomentował na Twitterze zjednoczenie, jakie dokonało się na lewicy. W wyborach parlamentarnych na jednej liście znajdą się: Wiosna, SLD oraz Razem.

SLD, Wiosna i Razem postanowiły, że wspólnie wystartują w wyborach do polskiego parlamentu - Zrobiliśmy to. Udało się, daliśmy radę. Jesteśmy dzisiaj, żeby ogłosić historyczny, bardzo ważny moment dla polskiej demokracji. Stoją dzisiaj przedstawiciele i przedstawicielki trzech największych sił politycznych na lewicy – SLD, Partii Razem i Wiosny. Te trzy siły polityczne zdecydowały wczoraj podczas ważnego spotkania, że zrobimy ważny, wielki krok w kierunku wzmacniania polskiej demokracji. Podjęliśmy ważną decyzję, która rzutować będzie na to, jak będzie wyglądał Sejm już za  - mówił podczas wspólnej konwencji lider Wiosny Robert Biedroń.

– "Stare Leniwe Dziady” z paskudną komuszą przeszłością + „Razem” powstałe ze sprzeciwu wobec nich + wielokrotny kłamca Biedroń (nie opuszczę Słupska, nie przyjmę mandaty do PE) i wspólny „program”: puste frazesy, antyklerykalizm i wmawianie, że patriotyzm to „faszyzm” Nie wróżę - napisał na Twitterze publicysta Rafał Ziemkiewicz. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze