Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zieliński: tamta władza zamykała my teraz to odtwarzamy

PR 8:37 4 października 2019
Telewizja Republika
Gościem poranka w Telewizji Republika był wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński. - Niezależnie od tego gdzie ludzie się urodzili, tam człowiek musi mieć opiekę państwa. Tam musi mieć bezpieczeństwo. To obok zdrowia jedna z najważniejszych wartości

 

Wiceminister mówił na antenie Telewizji Republika o rozwijających się siłach Wojsk Obrony Terytorialnej, które – jak stwierdził – są potrzebne w całym kraju.

Zieliński mówił o inwestycjach po zaniechaniach poprzedniego rządu wskazując na to, jak wiele udało się naprawić – choć łatwiej jest likwidować niż naprawiać.

- Tamta władza zamykała my teraz to odtwarzamy. Zarówno pod kontem bezpieczeństwa jak w przypadku posterunków policji czy pod kontem komunikacji jak odtwarzane linie autobusowe – mówił wiceminister.

- OSP nie poddały się tej likwidacji, przetrwały także koła gospodyń wiejskich, jedne i drugie wzmacniamy dotacjami. One będą w stanie dzięki dotacjom przetrwać i się rozwijać – stwierdził.

Zieliński mówił o tym, jak ważne dla rozwoju Polski jest działanie na szczeblu lokalnym przez gminy i powiaty, które tworzy silną Polskę. Wskazał, że w każdym miejscu w Polsce, rodacy muszą czuć się dobrze.

- Niezależnie od tego gdzie ludzie się urodzili, tam człowiek musi mieć opiekę państwa. Tam musi mieć bezpieczeństwo. To obok zdrowia jedna z najważniejszych wartości – podkreślił.

- Samorząd powinien mieć poczucie odpowiedzialności za całość a nie tylko swoją część - mówił.

- Część samorządowców skupia się na swoich tylko rozwiązaniach, zapominają że działają też dla całości, dla całego państwa a niekiedy działają niestety na niekorzyść sowich mieszkańców. Niektóre samorządy nie wypłacały na czas na przykład odszkodowań po zjawiskach pogodowych – mówił.

Jarosław Zieliński zaapelował na zakończenie o głosy 13 października by dalej móc służyć Polsce.

- Cały czas odbywamy spotkania, będziemy starać się realizować potrzeby ludzi. Musimy tylko mieć duże poparcie. 13 października jest niedługo – mówił Jarosław Zieliński.

Czytaj także:

POogarda przez duże P. ZOBACZ prywatną twarz Sławomira Neumana: w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem [NOWE TAŚMY]


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze