Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żenada! Wielki sukces polskich siatkarzy a Lis... wykorzystuje to, by atakować premiera Morawieckiego

AS 10:45 1 października 2018
Telewizja Republika
– Jako bankster to pan kibicował ale Irlandczykom i Hiszpanom. Ok, oni odpalali działkę - napisał na Twitterze naczelny tygodnika wydawanego przez szwajcarsko - niemiecki koncern Ringier Axel Springer Tomasz Lis.

– W każdej sytuacji i w każdym sporcie zawsze kibicuję Polsce. Oglądamy finał MŚ w siatkówce, tak jak miliony Polaków w tej chwili. Drugie srebro czy trzecie złoto? Uda się nam, wierzę w to mocno! - napisał na Twitterze Premier Mateusz Morawiecki w trakcie finałowego spotkania Polska-Brazylia. 

 

 

 

 

 

Swoją patriotyczna postawą postanowił podzielić się Tomasz Lis, który nie potrafi cieszyć się wspólnie wielkim sportowym sukcesem i nawet to jest dla niego pretekstem do bezczelnego, absurdalnego ataku. 

– Jako bankster to pan kibicował ale Irlandczykom i Hiszpanom. Ok, oni odpalali działkę - napisał na Twitterze naczelny tygodnika wydawanego przez szwajcarsko - niemiecki koncern Ringier Axel Springer Tomasz Lis.

Wpis Tomasza Lista został skomentowany przez m.in. posła Wolnych i Solidarnych Adama Andruszkiewicza – Pan Redaktor złośliwy, bo Niemców nie ma w finale i nie ma komu kibicować? Brawo PMM!  - napisał. 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze