Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zatrzymano Piotra K. ps "Broda"! Zidentyfikowano kobietę, której zdjęcia przestępcy publikowali w internecie

K.B. 16:32 7 stycznia 2020
Odnaleziono ofiarę Piotra K. ps „Broda”. Prokuratura zidentyfikowała kobietę, której zdjęcia w sieci przezentowali dwaj przestępcy zatrzymany w dniu dzisiejszym Zbigniew S. i Piotr K. ps Broda jako fotografie zastępcy prokuratora generalnego.

Śledczy zidentyfikowali kobietę ze zdjęć, które w sieci publikowali zatrzymany dziś Zbigniew S. i Piotr K., ps. Broda. Przestępcy rozpowszechniali kompromitujące zdjęcia kobiety, którą według nich miała być Beata Marczak, zastępca prokuratora generalnego do spraw przestępczości zorganizowanej i korupcji. W rzeczywistości to zupełnie inna kobieta, znana już prokuraturze. Dzisiaj została przesłuchana w kieleckiej prokuraturze.

Jak się dowiedzieliśmy ze źródeł zbliżonych do śledztwa kobieta ze zdjęć to jedna z dawnych ofiar Piotra K., ps. Broda. W 2011 r. została ona przez niego oszukana i okradziona. Piotr K. Wykradł z jej komputera kompromitujące zdjęcia. Teraz po raz kolejny padła ofiarą Brody, który wraz ze Zbigniewem S. opublikował jej zdjęcia w internecie.

Przypomnijmy, że na polecenie kieleckiej prokuratury zatrzymano dziś Zbigniewa S. Wśród stawianych mu zarzutów jest między innymi zarzut kierowania groźby śmierci pod adresem matki i dziecka ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Nowe zarzuty dotyczą także popełnienia przestępstw, których Zbigniew S. dopuścił się wspólnie z Piotrem K., ps. Broda. Polegały one m.in. na rozpowszechnianiu fałszywych zdjęć i informacji mających zdyskredytować żonę i zastępcę prokuratora generalnego.

Prokuratura prowadzi też intensywne działania mające na celu ekstradycję do Polski Piotra K., ps. Broda.

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze