Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zarzuty opozycji jeden za drugim! Fogiel radzi: zdołacie zarejestrować listy wyborcze? Dziś w nocy mija termin

am 8:22 3 września 2019
Telewizja Republika
Rozpatrywanie obecności polityków podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w kontekście tylko kampanii wyborczej jest wysoce niepoważne – powiedział zastępca rzecznika Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel, pytany o zarzuty opozycji ws. przełożenia wizyty Donalda Trumpa w Polsce.

– Nadchodzące 40 dni zapowiada się intensywnie i gorąco. Mamy zarejestrowane listy wyborcze w całym kraju. Jest oczywiście tzw. kampania centralna. Mówimy o najważniejszych planach dla Polski. Życzylibyśmy sobie, aby ta kampania przebiegła pod znakiem merytorycznej dyskusji – rozpoczął Fogiel, odnosząc się do upływających dni kampanii wyborczej.

Na pytanie o opozycję, zwrócił uwagę na wczorajsze doniesienia prasowe. – Wczoraj czytaliśmy w prasie, że izraelscy PR-owcy polecili Grzegorzowi Schetynie usunąć się w cień. To dość dziwna praktyka, muszę przyznać. Człowiek, który ma aspiracje do zostania premierem, nagle znika sprzed obiektywów kamer – tłumaczył.

Przypomnimy, że lider Platformy Obywatelskiej wynajął izraelską firmę doradczą, by odnaleźć nową kampanijną. Jak się okazało, dla wyborców Platformy Schetyna ma agresywny wizerunek i wzbudza ogromną nieufność własnego elektoratu- powiedział tygodnikowi „Wprost” anonimowy „informator z PO”. Firma doradziła Schetynie aby ten usunął się w cień, ale to nie spodobało się samemu politykowi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Schetyna wynajął izraelską firmę doradczą, by zbudować nową strategię przed wyborami. Po tym co od nich usłyszał wpadł w szał...

 

„Programy socjalne to rozdawnictwo!”

– Nie pierwszy raz opozycja pokazuje, że dla nich wszystko jest upolitycznione. To również próba deprecjonowania rangi obchodów II wojny światowej. Rozpatrywanie obecności polityków podczas takiej rocznicy w kontekście tylko kampanii jest wysoce niepoważne – mówił w kontekście nieobecności Donalda Trumpa podczas 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Jak tłumaczył prezydent USA od początku, pozostał w kraju ze względu na zbliżający się huragan Dorian. Już dziś informowaliśmy, że „co najmniej pięć osób zginęło, a ponad 20 zostało rannych na wyspie Wielkie Abaco na Bahamach w wyniku potężnego huraganu”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dorian sieje śmiertelne spustoszenie! Co najmniej 5 ofiar śmiertelnych, dziesiątki rannych

 

– Opozycja cały czas ma plan, by Polakom zabrać np. 500 Plus. To, co jest w naszym programie, co zostało zrealizowane, zostanie! Dajemy gwarancję, że wszelkie te zdobycze gospodarcze nie zostaną zaprzepaszczone – dodał.

Sondaż wyborczy

Na koniec wicerzecznik PiS odniósł się do badania pracowni Ariadna dla Wirtualnej Polski. Wyniki poniżej.

 zrzut_ekranu_2019093_o_08.03.54_1228

 

– Osobiście jest mi żal niektórych polityków z Kukiz’15, którzy musieli połknąć własny język. Jeśli ktoś zapisuje się do „organizacji przestępczej”… przepraszam, nie mam więcej pytań – uciął, pytany o przewrotną koalicję ludowców i Kukiz’15.

Na pytanie o kolejny zarzut opozycji, tj. „chowanie” przez PiS polityków na czas kampanii, odparł: „Pani prof. Pawłowicz uznała, że jej misja parlamentarna dobiegła końca. Pani prof. Jest świetnym prawnikiem. Jej działalność w Sejmie było wysoce istotna”. – Radziłbym opozycji, by znaleźli swojego lidera. Na razie na próżno go szukać. Niech sprawdzą, czy zdołają zarejestrować wszystkie listy, wszak dziś w nocy termin mija – podsumował Fogiel.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze