Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zarzut zabójstwa kolejnej ofiary dla 29-latka z Radomia. Policja analizuje zaginięcia kobiet z całej Polski

EmaPob 10:23 10 listopada 2016
flickr/ Piotr Drabik/ CC BY 2.0
Policja zaczęła badać przypadki zaginięć kobiet w całej Polsce. Chodzi o sprawdzenie, czy 29-letni Sławomir T. zatrzymany w Radomiu pod zarzutem zabójstwa 18-latki, może mieć na koncie więcej ofiar. Podejrzany o uduszenie 18-latki Radomia, usłyszał zarzut zabójstwa drugiej młodej radomianki.

W poniedziałek media obiegła informacji o znalezieniu w lesie na obrzeżach Radomia zwłok 17-letniej dziewczyny. Na jej ciele były liczne obrażenia, które mogły nastąpić tylko na skutek działania osób trzecich. Zatrzymany został w tej sprawie 29-letni Sławomir T.

29-latek wskazał także policji miejsce ukrycia innego ciała, które znajdowało się przy ulicy Osiowej, w pobliżu ogródków działkowych. Było ono ukryte pod stertą gałęzi. Są to prawdopodobnie zwłoki dwudziestokilkuletniej dziewczyny, która zaginęła w czasie wakacji.

"Policjanci przejrzeli wszystkie zawiadomienia o zaginięciu kobiet w całym kraju"

Policjanci przejrzeli wszystkie zawiadomienia o zaginięciu kobiet w całym kraju od końca kwietnia, gdy z więzienia po 8-letnim wyroku wyszedł znów zatrzymany mężczyzna. Odrzucili przypadki dotyczące starszych kobiet, a także między innymi tych, które zostawiły na przykład listy pożegnalne.

Po tej kwerendzie wytypowano kilkadziesiąt spraw - teraz ich akta będą wnikliwie analizowane. Jak dowiedział się reporter RMF FM wśród nich jest kilka zgłoszeń z Mazowsza. Oprócz tego kluczowa będzie ekspertyza komputera 29-latka, nad która pracują już funkcjonariusze.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl/rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze