Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZAORANE! Premier: Nie jestem może tak wrażliwy społecznie jak Balcerowicz czy Rostowski, ale interesuję się trochę gospodarką

M.N. 12:56 9 marca 2019
Telewizja Republika
- Nie jestem może tak wrażliwy społecznie jak Balcerowicz czy Rostowski, ale interesuję się trochę gospodarką. Mam takie przekonanie, że sposób rozumienia gospodarki jest inny od tego neoliberalizmu, który królował wcześniej - mówił podczas konwencji regionalnej PiS premier Mateusz Morawiecki.

– To, co zostało za sprawą PiS ożywione, a czego nie doceniamy i za mało się chwalimy, to jest ożywienie demokracji, pokazanie, że kartka wyborcza rzeczywiście ma znaczenie. Że zagłosowanie na którąś partię oznacza, że można mieć wiarę, w realizację obietnic. Dotrzymamy ich, one zmienią Polskę na lepsze - mówił podczas konwencji PiS premier. 

– Interesuję się troszeczkę sprawami gospodarki. Nie jestem może tak wrażliwy społecznie jak Balcerowicz czy Rostowski, ale interesuję się trochę gospodarką. Mam takie przekonanie, że sposób rozumienia gospodarki jest inny od tego neoliberalizmu, który królował wcześniej. Mówiło się, że dajemy ludziom wędki, nie ryby – ryby ktoś łowił sieciami, a wędek było niewiele... I trochę tak było w III RP. Fundamentalne przybliżenie do siebie oczekiwań społeczeństwa i jak rządzący powinni zarządzać gospodarką, żeby te aspiracje spełniać, jest fenomenem, jest naszym odkryciem, jest rzeczywistą służbą dla naszego społeczeństwa. Tak postrzegamy tę naszą Piątkę - zaznaczył Mateusz Morawiecki.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze