Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zamieniła koronę na mundur. Miss Polski zachęca do pracy w policji

mm 19:05 8 marca 2021
Anna Maria Jaromin marzy o pracy w policji konnejFot. slaska.policja.gov.pl/Aleksander Van, Andrzej Gruca
Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin wzięła udział we wspólnym projekcie ze śląską policją. Pasjonatka munduru zachęca osoby zainteresowane służbą do wstąpienia w policyjne szeregi.

Najpiękniejsza Polka postanowiła przekonać innych do zrobienia pierwszego kroku i rozpoczęcia rekrutacji, sama pokonując jeden z jej etapów. Miała okazję przyjrzeć się pracy policjantów i sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy oraz w siodle, ponieważ jest utytułowanym jeźdźcem. Jak przyznaje, jej marzeniem jest służba w Policji Konnej.

miss1_670

Aktualna Miss Polski -Anna Maria-Jaromin to Ślązaczka mieszkająca w Katowicach. Studiuje na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne o profilu psychokryminalistyka i jest wielką pasjonatką munduru. Choć 22-latka teraz z dumą nosi koronę najpiękniejszej Polki, przyznaje, że jej marzeniem jest służba w policji konnej. I może sobie z takim wyzwaniem nie poradzić, bo jest utytułowanym jeźdźcem. Ma na koncie mistrzostwo Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w małej rundzie i Mistrzostwo Polski Amatorów w ujeżdżeniu w kategorii juniorów.

miss2_670

Miss Polski przyznaje, że policja jest idealną formacją dla ludzi z pasją lub chęcią odkrycia jej w sobie. Warto zatem zrobić ten krok i spróbować swoich sił w rekrutacji do służby.

– Gdybym kiedyś kierowała się obawą o to, co ludzie pomyślą, nie byłabym dzisiaj w miejscu, w którym jestem. I choć droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, to warto się z nią zmierzyć – przekonuje niezwykła Polka, powołując się na swoje doświadczenia. Jak podkreśla, ludzie mają wiele talentów i możliwości, którym powinni zawierzyć, aby zrealizować marzenia.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze