Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zalewska: egzaminy generalnie przebiegły bez zakłóceń, zgodnie z procedurami, zgodnie z prawem

PR 10:54 17 kwietnia 2019
Telewizja Republika
- Czas na to, by powiedzieć, że dwa cykle egzaminu, czyli egzamin po gimnazjum i po ósmej klasie, generalnie przebiegły bez zakłóceń, zgodnie z procedurami, zgodnie z prawem – oznajmiła szefowa MEN Anna Zalewska.

- To czas na to, żeby powiedzieć, że dwa cykle egzaminu, czyli egzamin po gimnazjum i po ósmej klasie, generalnie przebiegły bez zakłóceń, zgodnie z procedurami, zgodnie z prawem" – przekazała na konferencji prasowej minister edukacji narodowej Anna Zalewska.

Minister przypomniała, że tylko pierwszego dnia egzaminu gimnazjalnego wystąpiły kłopoty w trzech szkołach.

- Razem ponad 720 tys. uczniów przystąpiło do egzaminów. Gratulujemy uczniom gratulujemy rodzicom. Mamy nadzieję, że doskonale poradzili sobie ze stresem. Słuchaliśmy ich, kiedy wychodzili z egzaminów, byli zadowoleni. Mamy nadzieję, że to znaczy, że będą mieć doskonałe wyniki z egzaminów – powiedziała minister edukacji.

- Egzaminy gimnazjalny i po ósmej klasie nie odbyłby się, gdyby nie dyrektorzy szkół, gdyby nie nauczyciele, którzy czuwali przy swoich uczniach, gdyby nie wolontariusze, kuratorzy i wojewodowie - stwierdziła Zlewska dziękując im za pomoc.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze