Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zaginął 27-letni Mateusz. Cierpi na schizofrenię

K.B. 17:07 17 lutego 2020
KPP Słupca
Od kilku dni trwają poszukiwania Mateusza Jasińskiego z miejscowości Kamień (woj. wielkopolskie). 27-latek wyszedł z domu 7 lutego i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Poszukiwany mężczyzna cierpi na schizofrenię. 

Wedle rysopisu, który podała Komenda Powiatowa Policji w Słupcy (woj. wielkopolskie), zaginiony ma ok. 35 lat, "wzrost około 190 cm, oczy koloru niebieskiego, sylwetka krępa, włosy ciemne, ostrzyżone bardzo krótko, nos średni,  uszy normalne, uzębienie pełne, na czole i głowie widoczne blizny".

Mateusz Jasiński zaginął. 27-latek cierpi na schizofrenię 
Z zebranych przez śledczych informacji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie był ubrany w szarą kurtkę, wzór w jodełkę oraz czarne buty. Z kolei na Facebookowym profilu "Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski" pojawiła się informacja, że mężczyzna cierpi na schizofrenię.

"Mężczyzna mógł poruszać się głównymi drogami na terenie powiatu Słupca. Apelujemy do mieszkańców okolicznych wsi o rozejrzenie się - mężczyzna mógł szukać schronienia w miejscach, w których kiedyś przebywał" - czytamy we wpisie. 

Profil od kilku dni podaje regularne informacje na temat poszukiwań. Ostatni wpis pochodzi z niedzieli i dotyczy zakończenia kolejnego etapu poszukiwań:

"Po godzinie 15:00 zostały zakończone poszukiwania w miejscowości Kamień. W działaniach udział wzięło ponad 100 osób, które sprawdziły teren w promieniu 1500 metrów od miejsca zamieszkania poszukiwanego. W akcji, poza Mobilnym Centrum Koordynacji Poszukiwań, wykorzystano kajak do sprawdzenia zbiorników wodnych oraz dron do terenów otwartych. W wyznaczonych sektorach nie odnaleziono zaginionego. Dziękujemy wszystkim ochotnikom i strażakom za pomoc i zaangażowanie"

"Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt pod numerem telefonu. 63 274 12 11 – dyżurny słupeckiej policji lub w najbliższej jednostce policji" - czytamy z kolei na stronie słupeckiej policji. 

Źródło: KPP Słupca, Radio Zet

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze