Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wspaniała inicjatywa patriotów z Chicago

PR 9:55 21 marca 2018
twitter.com/GerDeathCamps
Polskie środowisko patriotyczne w Chicago przygotowało ciężarówkę z grafiką #GermanDeathCamps. Będzie teraz pomagała głosić prawdę historyczną na terenie Stanów Zjednoczonych.

W związku ze zintensyfikowaną kampanią zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile, wychodzimy oszczerstwom na przeciw. Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy — architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu byli myleni z ofiarami — DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM – czytamy na stronie germandeathcamps.us.

Polscy patrioci z Chicago, przygotowali grafikę #GermanDeathCamps i umieścili ją na naczepie ciężarówki, która przemierza amerykańskie drogi.

Inicjatywa #GermanDeathCamps ma na celu propagowanie prawdy historycznej wśród społeczności Stanów Zjednoczonych. Jest to zarazem jeden z wielu projektów broniących dobrego imienia Polski i Polaków, który przyczyni się do utrwalania w świadomości odbiorców fundamentalnej prawdy, opartej na faktach — iż to Polacy byli ofiarą a katem Niemcy.

 

 

 


Źródło: twitter.com/GerDeathCamps, germandeathcamps.us

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze