Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wspaniała atmosfera na Pikniku Rodzinnym w Białymstoku! Andruszkiewicz: idea, która łączy, a nikogo nie dzieli

PR 21:06 20 lipca 2019
twitter.com/Andruszkiewicz1
Dziś w Białymstoku na dziedzińcu Pałacu Branickich, jako alternatywa dla Marszu Równości odbył się Piknik Rodzinny. - Dziękuję wszystkim za obecność i wspólną obronę tradycyjnych wartości! - napisał na Twitterze uczestnik imprezy wiceminister Adam Andruszkiewicz.

 

W Białymstoku osoby przeciwne Marszowi Równości i ideologii LGTB przeszły ulicą Lipową do Bazyliki Mniejszej pw. św. Rocha.  Uczestniczący maszerując modlili się i śpiewali pieśni religijne.

Protestujący nieśli przed sobą transparent: "Mama i tata największym skarbem świata" oraz "Rodzina Bogiem silna, jest siłą człowieka i całego narodu".

Kiedy dotarli pod Bazylikę Mniejszą odmówili "publiczny różaniec, czyli zadośćuczynienie Bogu i Matce Najświętszej za grzech sodomii".

W tym czasie na dziedzińcu Pałacu Branickich rozpoczął się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku. 

W ramach pikniku przygotowano, m.in. koncerty, zabawy i atrakcje dla dzieci, miasteczko ruchu drogowego, sprzęt wojskowy i policyjny, a patronatem honorowym wydarzenie objęli metropolita białostocki abp Tadeusz Wojda oraz prawosławny ordynariusz diecezji białostocko-gdańskiej abp Jakub.

Uczestnicy pikniku, dzielili się chętnie w mediach społecznościowych wrażeniami z pikniku ciesząc się jego pozytywną atmosferą.

Czytaj także:

Gorąco podczas Marszu Równości w Białymstoku. Kontrmanifestantów więcej niż uczestników Marszu

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze