Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wójcik: Platforma Obywatelska zachowuje się jak ugrupowanie, które chce nas wyprowadzić z Unii Europejskiej

pmb 13:15 4 grudnia 2018
Wikipedia/Adrian Grycuk
– To nie Prawo i Sprawiedliwości proponowało referendum dotyczące wyjścia z Unii Europejskiej, tylko Grzegorz Schetyna. Platforma Obywatelska nie podziela standardów charakterystycznych dla wspólnoty, jak wolność wypowiedzi, czy wolność zachowań – powiedział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, który był gościem red. Doroty Kani w Polskim Radiu 24.

– Narracja o Polexicie była wielką manipulacją (...) To nie Prawo i Sprawiedliwości proponowało referendum dotyczące wyjścia z UE, tylko Grzegorz Schetyna. Platforma Obywatelska nie podziela standardów charakterystycznych dla wspólnoty, jak wolność wypowiedzi, czy wolność zachowań. Hejt wobec marszałka Wojciecha Kałuży to bardzo dobitnie pokazuje – powiedział Michał Wójcik.

– Nigdy nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy za wyjściem Polski ze wspólnoty – dodał. – Za opuszczenie wspólnoty przez Wielką Brytanię odpowiedzialny jest Donald Tusk, polityk wywodzący się z PO – podkreślił wiceminister sprawiedliwości.

– Trzeba się zastanowić kogo tak naprawdę reprezentuje Julia Pitera. Złożyła do rezolucji Komisji Europejskiej dotyczącej interwencji w sprawie Jugendamtów 16 na 25 poprawek. Zmierzała do tego, żeby wykreślić fragment dokumentu mówiący o kontaktach w języku ojczystym rodziców z dzieckiem – mówił polityk.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze