Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Witek: Nastroje w PiS nie są jeszcze szampańskie. Cieszymy się, ale czekamy na oficjalne wyniki

dmc 12:58 26 października 2015
Elżbieta Witek (PiS)TELEWIZJA REPUBLIKA
Naszym celem było samodzielne rządzenie dlatego poczekajmy do momentu, w którym Państwowa Komisja Wyborcza poda oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych – mówiła na antenie Telewizji Republika Elżbieta Witek.

Rzeczniczka PiS odniosła się do sytuacji wokół Łukasza Zbonikowskiego byłego posła tej partii, który mimo sprzeciwu kierownictwa PiS wystartował w niedzielnych wyborach i według nieoficjalnych informacji zdobył mandat. – Prezes Kaczyński apelował do pana Zbonikowskiego, aby wycofał swoją kandydaturę. Jeśli znajdzie się w Sejmie, to na pewno nie będzie go w klubie PiS – zapowiedziała.

Witek podkreśliła, że w partii Jarosława Kaczyńskiego nie ma jeszcze szampańskich nastrojów, ponieważ wszyscy czekają na ogłoszenie oficjalnych wyników. – Oczywiście cieszymy się z tej wygranej, ponieważ świadczy to o tym, że nie zmarnowaliśmy naszego czasu. Dzisiaj nie mówimy jeszcze o wynikach ani ewentualnej koalicji. Musimy poczekać do jutra – oświadczyła.

Posłanka skomentowała również doniesienia zagranicznych mediów, które straszą wygraną PiS. – Nami straszono przez całe 8 lat rządów PO. Myślę, że my pokażemy jednak, że można rządzić inaczej, że można rządzić normalnie i realizować to, czego oczekują od nas Polacy, a nie załatwiać swoje własne interesy – przekonywała Witek, dodając, że priorytetem nowego gabinetu będzie wprowadzenie w życie programu 500+ i obniżenie wieku emerytalnego.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze