Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wierzysz w duchy? Bo tak "na ducha" reprywatyzował warszawski ratusz!

kos 21:51 26 marca 2018
Flickr.com/by Yosomono/CC BY 2.0
Zapraszamy na reportaż Magdaleny Bałkowiec.
Komisja weryfikacyjna uchyliła dziś decyzję reprywatyzacyjną z 2011 r. ws. kamienicy przy ul. Łochowskiej 38. Budynek przejął kurator, który reprezentował właściciela zmarłego w... 1949 r.
 
– Pan kurator, który był wcześniej głównym prawnikiem kontrwywiadu wojskowego... Jego historia była długa. Jak kurator poszukiwał właściciela kamienicy? Podszedł do domofonu, zadzwonił, ktoś mu powiedział, że „Agnieszka już tutaj nie mieszka”, więc zawinął się, jak to mówi się na Pradze. Historia tej reprywatyzacji to kabaret – ironizował Oskar Hejka, radny PiS z Warszawy, który o sprawie w programie Adriana Stankowskiego rozmawiał z Piotrem Guziałem.

– Sposób zarządzania Warszawą jest przekomiczny w wykonaniu Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ona nigdy nie zarządzała, była słupem. Przypisuje się jej zasługi, że Warszawa się rozwija, osoby, które to powtarzają są pokrzywdzone przez to, że w Polsce wybito elity, bo opowiadają bzdury. Każdy kto by zarządzał takim budżetem by rozwijał Warszawę, to sumy liczony w miliardach złotych. – rządy PO w Warszawie ocenił Piotr Guział.

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze