Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wiemy ile zarobi Robert Lewandowski

sm 15:18 26 października 2016
Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Robert Lewandowski porozumiał się z Bayernem Monachium w sprawie nowego kontraktu. Umowa obowiązywać będzie do 2021 roku, kapitan reprezentacji Polski zarabiać będzie 15 milionów euro rocznie. Robert Lewandowski porozumiał się z Bayernem Monachium w sprawie nowego kontraktu. Umowa obowiązywać będzie do 2021 roku, kapitan reprezentacji Polski zarabiać będzie 15 milionów euro rocznie.

Robert Lewandowski jest piłkarzem Bayernu już trzeci sezon. W obecnym sezonie Lewandowski zagrał we wszystkich możliwych meczach Bayernu, strzelił pięć goli w Bundeslidze, trzy w Pucharze Niemiec i dwa w Lidze Mistrzów. W poniedziałek znalazł się w gronie nominowanych do Złotej Piłki "France Football".

O jego nowym kontrakcie mówiło się od kilku miesięcy. Podwyżkę dla Polaka negocjowano na blisko dwudziestu spotkaniach. Lewandowski, który zarabiał dotychczas około 11 milionów euro, dostanie teraz cztery miliony więcej i stanie się obok Thomasa Muellera najlepiej zarabiającym piłkarzem Bayernu, a co za tym idzie - całej Bundesligi.

Być piłkarzem, to jest to!

Źródło: sportowefakty.wp.pl/

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze