Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Wielki wyjazd na Węgry” Klubów „Gazety Polskiej” odwołany przez koronawirus

M.N. 9:20 4 marca 2020
/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Po konsultacjach z ekspertami i bardzo długich analizach zmuszeni jesteśmy podjąć niezwykle trudną i przykrą decyzję odwołania „Wielkiego wyjazdu na Węgry”. W Polsce poinformowano o pierwszym przypadku koronawirusa, istnieje również prawdopodobieństwo wystąpienia wirusa na Węgrzech - informują Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" oraz Ryszard Kapuściński, prezes Klubów "Gazety Polskiej".

Po konsultacjach z ekspertami i bardzo długich analizach zmuszeni jesteśmy podjąć niezwykle trudną i przykrą decyzję odwołania „Wielkiego wyjazdu na Węgry”. W Polsce poinformowano o pierwszym przypadku koronawirusa, istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia wirusa na Węgrzech - informują Ryszard Kapuściński, prezes Klubów "Gazety Polskiej" oraz Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

Ryszard Kapuściński i Tomasz Sakiewicz dodają, że "byłoby fatalnie gdyby zbiegło się to w jakikolwiek sposób z naszym wyjazdem".

Chociaż bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia uczestników nie jest duże, to jednak wykluczyć się go nie da - zaznaczają.

Wydawca "Gazety Polskiej" podjął decyzję o zwrocie wpłaconych przez Państwa środków pomimo tego, że ponieśliśmy już cześć kosztów. 

Prosimy o zrozumienie tak jak prosimy o zrozumienie naszych przyjaciół na Węgrzech. Postaramy się być podczas uroczystości węgierskiej wiosny w sposób symboliczny, który nie wiąże się z przemieszczaniem znacznych grup ludzi - wskazują Ryszard Kapuściński, prezes Klubów "Gazety Polskiej" oraz Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze