Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wicepremier Sasin z nagrodą w kategorii BIZNES! „To cenny dowód uznania nie tylko dla mnie, ale dla całej polityki gospodarczej, którą prowadzi rząd PiS”

M.N. 20:02 29 kwietnia 2020
Telewizja Republika
Jacek Sasin, minister aktywów państwowych podczas 7. Gali Urodzinowej Telewizji Republika otrzymał nagrodę w kategorii BIZNES.

Ta statuetka to cenny dowód uznania nie tylko dla mniej, ale dla całej polityki gospodarczej, którą prowadzi rząd PiS – zaznaczył na początku swojego wystąpienia Jacek Sasin.

Ta statuetka jest dla mnie cenna również dlatego, ponieważ została mi przyznana przez środowisko skupione wokół „Gazety Polskiej”, Telewizji Republika, portalu niezalezna.pl. Ta kapituła jest wyrazicielem tych wszystkich, którzy stanowią tę rodzinę, a do niej należą również widzowie i czytelnicy, którzy stoją po stronie prawdy, którzy promują wizję Polski bliską mi i mojemu środowisku – powiedział.

Tę nagrodę traktuje jako dowód uznania nie tylko dla mnie, co dla decyzji o reaktywowaniu ministerstwa, które skupia nadzór nad spółkami państwa – Ministerstwa Aktywów Państwowych. To również dowód uznania dla polityki, która mówi, żeby polskie państwo zachowało swoje wpływy w gospodarce, żeby własnością państwa, a co za tym idzie własnością obywateli bylły te wszystkie strategiczne firmy, które realizują najważniejsze dla naszej gospodarki cele. Spółki skarbu państwa rozumieją, że mają nie tylko cel biznesowy do zrealizowania, ale chcą również realizować cel społeczny, który wynika z tego, że są firmami polskimi, w których klientami są Polacy. Te spółki czują, że w tych ciężkich chwilach, które przeżywamy mają obowiązek polskie państwo i społeczeństwo wspierać – nadmienił Sasin.

Wyjaśnił, że bez tego ogromnego wkładu polskich spółek nie byłoby dziś sukcesu w walce z epidemią koronawirusa.Ta skala epidemii nie jest tak duża, jak w pozostałych krajach europejskich – dodał.

Jeszcze raz dziękuję za to wyróżnienie, zwłaszcza, że otrzymuje je w tak zacnym gronie – mówił Jacek Sasin.

 – Kończąc powtórzę to co mówię zawsze – patriotyzm gospodarczy to jest to, co powinno cechować nasze wszystkie działania. Nie tylko od strony właściciela. Każdy z nas może w tym dawać wyraz naszego gospodarczego patriotyzmu kupować polskie produkty, stawiając na polskie firmy – apelował. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze