Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warszawa nadal nie wypłaciła premii medalistom z Rio de Janeiro. "Władze stolicy mają nas w nosie"

lml 10:16 29 września 2016
twitter.com
Stolica wciąż nie wypłaciła wynagrodzeń za medale zdobyte przez jej mieszkańców w Rio de Janeiro. Jest ich raptem czworo.

W Warszawie mieszkają Anita Włodarczyk – złota medalistka i rekordzistka świata w rzucie młotem, Oktawia Nowacka – brązowa medalistka w pięcioboju nowoczesnym oraz Joanna Leszczyńska i Agnieszka Kobus – brąz w wioślarskiej czwórce. Sportowcy z innych miast swoje premie otrzymali już dawno. Nie jest to pierwsza taka sytuacja – po Igrzyskach w Londynie Warszawiacy swoje premie otrzymali dopiero w grudniu. 

– Niestety, stolica nie docenia sportowców. Warszawianki zdobyły raptem cztery medale. To bardzo niewielki ułamek populacji zamieszkującej to miasto i wydaje nam się, że powinnyśmy zostać docenione. Władze stolicy mają nas w nosie. To żenujące. I nie chodzi nawet o jakieś wielkie pieniądze, ale o gest – powiedziała "Przeglądowi Sportowemu" Joanna Leszczyńska.

Przypomnijmy, że sukcesu Anicie Włodarczyk gratulowała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Nazwała ją nawet "sportową twarzą Warszawy". Internauci szybko jednak opublikowali list, który skierowała Anita Włodarczyk do Hanny Gronkiewicz-Waltz, Anita Włodarczyk prosiła o to, aby prezydent Warszawy nie zawyżała opłat za użytkowanie "Skry".

 

Źródło: "Przegląd Sportowy", radiozet.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze