Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wargocka odpowiada na spot KO: Polskim rodzinom żyje się zdecydowanie lepiej

AS 18:12 27 września 2019
Telewizja Republika
– Wzrosły wynagrodzenia średnie, i wielu rodzinom żyje się lepiej - powiedziała na antenie Telewizji Republika poseł Prawa i Sprawiedliwości Teresa Wargocka.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości odniosła się do kontrowersyjnego spotu wyborczego, który został zamieszczony przez Koalicję Obywatelską. - Każdy spot wyborczy jest takim ważnym wydarzeniem. Dziś spot wyborczy pokazała Platforma Obywatelska - zaczął redaktor prowadzący.

ZOBACZ SPOT - TUTAJ

– Przede wszystkim bardzo ważne takie skojarzenia mi się nasunęły. (...) Jeżeli miałabym odpowiedzieć w spocie pozytywnym, jak żyją teraz polskie rodziny, to dwoje tych dzieci, co było przy stole jest to dla rodziny 12 tysięcy złotych rocznie więcej w domu - zauważyła Teresa Wargocka.

– Raczej chyba rola ojca z płaczliwym głosem nie przystoi większości mężczyzn. Nie tak zachowuje się głowa domu - oceniła polityk.

– Wzrosły wynagrodzenia średnie, i wielu rodzinom żyje się lepiej - podkreśliła posłanka.

Teresa Wargocka odniosła się także do słów wypowiadanych przez starszego mężczyznę na spocie – Temu panu wzrosła emerytura oraz doszła trzynasta emeryturę i myślę, że to jemu też się żyje lepiej - stwierdziła. 

Polityk odparła także zarzuty dotyczy szkoły, które pojawiły się w materiale promocyjnym Koalicji Obywatelskiej. - W szkołach podstawowych nie ma drugich zmian, bo jest 8 roczników a nie 9, a co za tym idzie uczniów jest mniej niż było - podkreśliła.

 – Proszę mi wierzyć, że byłam dyrektorem szkoły w roku 2010 i lekcje kończyły się 17:15, więc wiele nieprawdy, wiele zakłamań, że żyje nam się gorzej. Zdecydowanie polskim rodzinom żyje się lepiej - dodała poseł. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze