Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W Warszawie, z Warszawy, Warszawa... miejscowi mają dość stołecznych turystów. Sopocka apteka wychodzi naprzeciw!

am 16:39 26 lipca 2018
twitter.com
Okres urlopowy trwa w najlepsze. Wielu swój cel wakacyjny upatrzyło na północy Polski. Okazuje się, że miejscowi, mimo sporych zarobków, serdecznie dość mają… stołecznych! Apteka w Sopocie postanowiła przeciwdziałać osobliwej społeczności ze stolicy. Wywiesili dla nich specjalne ogłoszenie.

Jedna ze sopockich aptek boryka się z turystycznym problemem. Jednogłośnie uznali, że mają dość turystów z Warszawy. Ci byli na tyle uciążliwi, że zmusili pracowników do wywieszenia kartki ze specjalnym komunikatem.

 

 

"Nie chcemy wiedzieć, że jesteś z Warszawy!!! Sami wiemy, że tam jest wszystko lepsze, większe i tańsze!!!" – widnieje dobitny komunikat na kartce w okolicach kasy.

Fotografię zamieszczono na profilu KomunikacjazPacjentem.pl na Facebooku. Jest to profil propagujący ludzkie podejście lekarza do pacjenta i profesjonalizm w tej relacji.

Zdjęcie zrobiło niemała furorę w sieci. Z każdą sekundą przybywa kolejnych komentarzy. Okazuje się, że kartka wywołała niejednoznaczne emocje…

"Prowadzę małą firmę w Wałbrzychu, ostatnimi czasy, tez wielu klientów zaszczyciło mnie informacja, ze dzwonią z Warszawy... od razu chce się rzucić słuchawką" – czytamy wpis internauty.

" Gdańsk Wrzeszcz, dziewczynka na oko gimbaza: Dlaczego oni w tym Gdańsku maja takie krótkie ławki? My w Warszawie mamy na całą długość przystanku" – wyśmiewa się kolejny.

Mimo wielkiej fali niechęci wobec stołecznych, pojawiła się też grupa uparcie broniąca "winnych".

"To może zamiast przyklejać głupie karteczki, powinni przestać sprzedawać mniejsze, gorsze i droższe?" – grzmi jeden z wpisów.

"Ja mam pytanie, skoro Warszawa i jej rdzenni mieszkańcy, niektórym z państwa tak przeszkadzają to w jakim celu to właśnie do tego miasta głownie, migrujecie za wykształceniem lub pracą? Dlatego proszę nie bawić się w stereotypy" – rozpisuje się kolejna osoba.

 

Źródło: Telewizja Republika, facebook.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze