Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W Palestynie zakazano działalności ideologii LGBT. Ciekawe czy europejskie lewactwo będzie protestować?

sm 7:52 21 sierpnia 2019
Władze Autonomii Palestyńskiej zabroniły prowadzenia publicznej działalności na Zachodnim Brzegu Jordanu grupie Al-Qaws, angażującej się na rzecz osób homo-, bi- oraz transseksualnych.

Tego rodzaju aktywności są „szkodliwe dla wyższych wartości i ideałów społeczeństwa palestyńskiego” - słowa rzecznika palestyńskiej policji, Luaya Zreikata, zacytowała niemiecka agencja katolicka KNA powołując się na media izraelskie z 19 sierpnia. Zakaz działalności wydano po tym, gdy grupa zapowiedziała, że pod koniec sierpnia planuje zorganizować spotkania swoich członków w Nablusie.

Działania Al-Qaws nie maja związku z tradycjami palestyńskimi, ze zwyczajami i religią, tłumaczył rzecznik palestyńskiej policji. Według mediów Luay Zreikat zapowiedział, że osoby odpowiedzialne za działania tej grupy zostaną postawione przed sądem, zaapelował też do Palestyńczyków, aby informowali o osobach utrzymujących kontakt z Al-Qaws. Organizacja potępiła groźby ze strony policji uznając je za podburzanie i zapowiedziała, że będzie kontynuować swoją pracę. 

Al-Qaws prowadzi programy oświatowe na temat różnorodności seksualnej i pluralizmu społecznego. Organizacja założona w 2001 roku opowiada się za różnorodnością tożsamości płciowej w społeczeństwie palestyńskim i działa zarówno na Zachodnim Brzegu Jordanu, jak i w społeczeństwie arabsko-izraelskim.

 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze