Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W Ciechocinku i Aleksandrowie Kujawskim wybory przebiegają bezpiecznie i bez problemu! Można!

sm 13:56 26 kwietnia 2020
Mimo epidemii koronawirusa w Aleksandrowie Kujawskim i Ciechocinku o godz. 7 rano otwarto lokale wyborcze. Będą czynne jak zwykle przy wyborach do 21.00. Trwają tam właśnie przedterminowe wybory. Zachowane są wszystkie środki bezpieczeństwa. Ludzie normalnie uczestniczą w demokratycznych wyborach. Można? Można!

W Aleksandrowie Kujawskim trwają wybory burmistrza, a w Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie) mieszkańcy idą do urn w pierwotnym terminie. Jeden z radnych zmarł, mają wybrać jego następcę. Lokale wyborcze otwarto o 7 rano. Głosowanie potrwa do 21.

Jak przebiegają wybory? Wyborcy wchodzą do lokalu wyborczego na wezwanie. Otrzymują maseczkę, rękawiczki i długopis. W lokalach wyborczych jest też płyn do dezynfekcji.

Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego we Włocławku Jacek Kraszewski poinformował portal gazeta.pl, że członkowie komisji wyborczych otrzymali specjalne przyłbice. Zalecono im też, by zachowywali co najmniej dwa metry odległości od siebie przy ustalaniu wyników głosowania.

I nie ma żadnych problemów, zakłóceń, wszystko odbywa się z zachowaniem należytego bezpieczeństwa. Można? Oczywiście, że można!

 

Źródło: wp.pl/gazeta.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze