Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UWAGA! Zaginęła Julia Fil. Policja prosi o pomoc

M.N. 15:14 18 czerwca 2019
policja.pl
13-letnia Julia Fil, mieszkanka Sosnowca, wyszła z domu 17 czerwca 2019 roku i do tej pory nie wróciła. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu dziewczynki, która wyszła z domu po kłótni z rodziną.

Zaginiona wdała się w sprzeczkę z rodziną. Ostatni raz widziano ją w około godz. 15.00, w poniedziałek 17.06. Julia Fil pokłóciła się z bliskimi, po czym wyszła z domu w Sosnowcu. Wciąż nie nawiązała z nikim żadnego kontaktu.

Dziewczynka ma około 140 cm wzrostu. Ma ciemnobrązowe oczy i waży około 50 kg. Na głowię ma jasną perukę i włosy do ramion. Nad lewym okiem posiada widoczną bliznę.

W chwili zaginięcia ubrana była w czarne, krótkie spodenki. Miała też na sobie czarną bluzkę z krótkim rękawem z białym napisem "Calvin Klein" i plecak na czarnych sznurkach

Policja z Sosnowca prosi o pomoc w poszukiwaniach. Każda osoba, która wie gdzie przebywa 13-letnia Julia Fil lub posiada jakiekolwiek informację mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszona jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu. Dzwonić można pod nr (32) 296-13-07 lub (32) 296-13-15.

Źródło: o2.pl, policja.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze