Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UWAGA! Nadciąga niż Joyce. Czekają nas porywiste wiatry i...

M.N. 18:39 21 stycznia 2020
W ostatnich dniach dokuczało nam wyjątkowo wysokie ciśnienie, które teraz jednak gwałtownie spadnie. To przez niż Joyce, który dociera właśnie do Polski, a który przyniesie ze sobą również porywisty wiatr.

W Hiszpanii sypie śnieg i szaleje sztorm Gloria, w Finlandii zanotowano rekordowe w tym roku -37,7 stopni Celsjusza, podczas gdy w innej części tego samego kraju było kilkadziesiąt kresek więcej. W Polsce też zrobiło się chłodniej, choć pod koniec miesiąca termometry mają wskazywać nawet 12 stopni Celsjusza. A co czeka nas w najbliższych godzinach?

Nad Polskę nadciąga niż Joyce. Będzie pogodnie, ale niż przyniesie gwałtowne porywy wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Dlatego Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał we wtorek ostrzeżenia pierwszego stopnia. Alerty obowiązują w północnych powiatach województwa pomorskiego, ale wiać będzie w całym kraju.

Będziemy mieć też do czynienia z gwałtownym spadkiem ciśnienia. W poniedziałek w Kotlinie Kłodzkiej na Dolnym Śląsku barometry wskazały blisko 1050 hPa.

Źródło: Radio Zet

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze