Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ujazdowski opuszcza PiS. Taką decyzję sugerował od kilku tygodni

MD 10:06 3 stycznia 2017
Telewizja Republika
„Nie mogąc autoryzować takiej polityki podjąłem decyzję o rezygnacji z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości” - napisał w oświadczeniu Kazimierz Michał Ujazdowski, europarlamentarzysta. Z decyzją o opuszczeniu PiS Ujazdowski nosił się od dłuższego czasu.

Na Twitterze Kazimierz Michał Ujazdowski, eurodeputowany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, poinformował o podjęciu decyzji o opuszczeniu szeregów PiS. Ujazdowski od długiego czasu niepochlebnie wypowiadał się o polityce partii rządzącej, w szczególności kwestii Trybunału Konstytucyjnego oraz ewentualnego poparcia dla Donalda Tuska na kolejną kadencję na fotelu szefa Rady Europejskiej.

Z decyzją o zrzeczeniu się członkostwa w PiS Ujazdowski nosił się co najmniej od kilku tygodni. „Nie mogąc autoryzować takiej polityki podjąłem decyzję o rezygnacji z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości” - napisał w oficjalnym oświadczeniu Ujazdowski.

„Po rezygnacji z członkostwa w PiS zachowam niezależność polityczną. Jako poseł do Parlamentu Europejskiego będę koncentrował się na sprawach reformy UE i bezpieczeństwa obywateli” - dodał w oświadczeniu Kazimierz Michał Ujazdowski.  

Źródło: Twitter, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze