Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UFO nad Irlandia? Sprawę bada Urząd Lotnictwa! ZOBACZ NAGRANIE

M.N. 18:18 13 listopada 2018
Wikimedia Commons
Irlandzki Urząd Lotnictwa (IAA) prowadzi dochodzenie po zgłoszeniach od kilku pilotów. Zauważyli oni w powietrzu przedziwnie zachowujący się obiekt.

Do "bliskiego spotkania" doszło w piątek, we wczesnych godzinach porannych. Jeden z pilotów samolotu linii British Airways lecącego z kanadyjskiego Montrealu do Heathrow  zaczął pytać wieżę kontrolną lotów w Shannon, czy w okolicy odbywają się ćwiczenia wojskowe. Dopytywany powiedział, że pyta o to, ponieważ zaobserwował obiekt poruszający się po niebie z dużą prędkością.

Obiekt – według pilota - leciał wzdłuż lewej strony samolotu, a następnie błyskawicznie skierował się na północ.

Wkrótce kolejny pilot potwierdził, że również widział dziwne obiekty na niebie. Jak poinformował wieżę kontroli lotów, były to "dwa bardzo jasne światła". Według pilota, przekroczyły one prędkość dźwięku. Świadek zdarzenia zasugerował, że mógł być to meteor lub inny obiekt powracający do atmosfery.

Tuż po pojawieniu się informacji o UFO, mieszkańcy Irlandii zaczęli publikowac informacje o tym, że na niebie pojawiły się inne, niezidentyfikowane obiekty. 

Sprawą zajął się Irlandzki Urząd Lotnictwa. Zapowiedziano już poufny raport dotyczący tego, nietypowego spotkania. Rzecznik lotniska w Shannon nie chciał komentować sprawy, zasłonił się "trwającym na ten temat dochodzeniem".

 

Źródło: Polskie Radio, IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze