Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TVP emituje noworoczną szopkę, a posłanka PO grozi Kurskiemu!

MD 19:10 1 stycznia 2017
Screen vod.tvp.pl
Telewizja publiczna po 6 latach ponownie wyemitowała satyryczną szopkę noworoczną, w której prześmiane zostały osoby związane z obecną opozycją. Szopka rozsierdziła polityków opozycyjnych partii, a posłanka Kinga Gajewska, na co dzień broniąca mediów w Sejmie, wygraża prezesowi TVP, Jackowi Kurskiemu.

Po 6 latach na antenę telewizji publicznej powróciła szopka noworoczna. Akcja tegorocznej szopki umieszczona została w muzeum, gdzie grupa zwiedzających ogląda prezentowane dzieła sztuki i komentuje ostatnie kilka lat w polskiej polityce. Na ścianach muzeum znajduje się wiele ruchomych portretów przedstawiających znane postaci z życia politycznego i medialnego.

Szopka nie spodobała się ani politykom obecnej opozycji, ani związanym z tzw. mainstreamem dziennikarzom, którzy dziś w mediach społecznościowych nie szczędzili słów krytyki pod adresem autora szopki, Marcina Wolskiego. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Tomasza Lisa:

Z drugiej strony zaatakowała posłanka Platformy Obywatelskiej, Kinga Gajewska, która rzekomo od parunastu dni broni w Sejmie wolności mediów. Nie przeszkodziło jej to w groźbach pod adresem prezesa TVP Jacka Kurskiego i twórców szopki. 

Jak widać, wolność wyrazu to bardzo relatywnie traktowana przez polityków opozycji sprawa. Nie widzieli oni nic złego w promowaniu porno na deskach wrocławskiego Teatru Polskiego, ale gdy uderzyło się w przysłowiowy stół, to nożyce już nie mogły milczeć.

 

Źródło: Twitter, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze