Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski w "ostrym cieniu mgły"? Oświadczenie powyborcze niczym... kampanijny wiec

JJ 18:59 13 lipca 2020
Youtube
Choć walka w II turze wyborów prezydenckich była bardzo wyrównana a sytuacja w ciągu nocy z 12 na 13 lipca- niezwykle dynamiczna, cząstkowe wyniki zaprezentowane przez PKW w poniedziałek rano wskazują na wygraną prezydenta Andrzeja Dudy.

Kontrkandydat ubiegającego się o reelekcję prezydenta, włodarz Warszawy Rafał Trzaskowski zabrał głos na temat wyniku wyborów. Polityk wydał oświadczenie, w którym… atakuje swojego przeciwnika i jego środowisko polityczne.

– Druga strona nie wyciągnęła lekcji z tego wszystkiego, dlatego, że słyszymy o zaostrzeniu kursu. Niestety, po wygranej słyszymy mnóstwo arogancji. Słyszymy wypowiedzi, które mówią o tym, że zostanie dokończony proces upolityczniania sądów, że będzie atak na samorządy, że niestety ale ta władza nie chce wyciągać ręki do nas- przekonywał prezydent Warszawy.

– Wiadomo było, że te wybory nie będą równe, dlatego że z jednej strony był walec propagandowy i całe państwo PiS, które zostało postawione do tych wyborów przeciwko kandydatom opozycji. Wiadomo było, że będzie trudno i tak też było- podkreślił Trzaskowski.

Nasuwa się jednak pytanie, czy rzeczywiście zdaje sobie sprawę, że przegrał wybory, gdyż jeszcze wczoraj podczas swojego wieczoru wyborczego twierdził, że dziś rano obudzi się prezydentem RP.

– To jest dopiero początek drogi. Chcę wszystkim zapowiedzieć, że będziemy walczyć dalej, że to jest tylko kolejny etap w naszej walce, dlatego że musimy odzyskać państwo z rąk jednej partii i na pewno to wszyscy zrobimy- mówił dalej w swoim oświadczeniu.

Rafał Trzaskowski wyraził przy tym nadzieję, iż druga kadencja prezydenta Andrzeja Dudy będzie inna.

 

Źródło: Niezależna

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze