Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski nie startuje w wyborach. Frąckowiak: to dobrze dla Polski, źle dla Warszawy

PR 8:33 21 listopada 2019
Telewizja Republika
Gościem programu „Prosto w oczy” w Telewizji Republika był warszawski radny Filip Frąckowiak, który komentował decyzje stołecznego ratusza.

 

- Największy news Trzaskowskiego - około trzykrotny wzrost cen wywozu śmieci. Liczony już nie „od głowy” a od powierzchni lokalu. To nie jedyna podwyżka jaką prezydent funduje, a wszystko pod jednym mianownikiem – wina PiS u – mówił radny.

Gość Telewizji Republika wskazał, że nieprawdziwe jest podawane przez prezydenta Trzaskowskiego twierdzenie, że wywóz śmieci musi być droższy gdyż PiS obniżył podatki.

- Pan Trzaskowski tak zbudował budżet, że nie ma w nim rezerw i projektów z których na wypadek mniejszych wpływów, można się było wycofywać. Myśmy przestrzegali, że tak może być. Prezydent w związku z mniejszymi wpływami likwiduje te najważniejsze projekty – stwierdził radny.

Frąckowiak przekazał, że spalarnia Czajki dalej nie jest naprawiona a osady są wywożone i składowane „gdzieś w Polsce” jak oznajmił radnym wiceprezydent miasta.

- Urząd prezydenta zakwalifikował sprawę jako zgodną z przepisami. Wskazano, że nie ma tam aż takich chemikaliów, których nie można byłoby wykorzystywać w środowisku – mówią. Ja nie tyle nie zgadzam się z tym co w to nie wierzę. Nie otrzymaliśmy ani jednej rzetelnej informacji na ten temat. Podejrzewam, że nawet informacje odnośnie kosztów są nierzetelne, nieprawdziwe i mieszkańcy nie są o tym informowani – mówił Frąckowiak.

Gość skomentował także decyzję Trzaskowskiego o nie braniu udziału w wyborach prezydenckich.

- Nie wiem co nim kierowało bo on rzadko wypowiada się szczerze, ale to dobrze dla Polski, źle dla Warszawy – stwierdził.

 

Czytaj także:

Coraz więcej wyznawców Chrystusa prześladowanych w Europie. To zmasowany atak

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze