Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To nie prima aprilis. Meysztowicz: Kosiniak-Kamysz byłby prezydentem wszystkich Polaków

pmb 18:36 27 czerwca 2019
Wikimedia Commons/Radosław Czarnecki/Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)
Jest kilku polityków, np. Władysław Kosiniak-Kamysz, o którym będzie można powiedzieć, że jest prezydentem wszystkich Polaków – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej.

– Do wyborów mamy jeszcze trochę czasu. Jednym z najważniejszych elementów decydujących o tym, kto będzie kandydatem na prezydenta, będzie wynik jesiennych wyborów – mówił. Jerzy Meysztowicz.

– Jeżeli okaże się, że udało się pokonać Prawo i Sprawiedliwość, to będzie łatwiej wystawić jedną kandydaturę – podkreślił wyraźnie zamarzony polityk.

– Nazwisko Donalda Tuska pojawiło się ostatnio, jeśli chodzi o rozpatrywanie kandydatów na szefa Komisji Europejskiej. Miejmy świadomość tego, że Donald Tusk sprawował i sprawuje najwyższą funkcję w Unii Europejskiej, jaka kiedykolwiek przypadła Polakowi, nie licząc przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, pana Jerzego Buzka. Nie ma co ukrywać, że dobrze pełni swoją rolę, jest ceniony – mówił pewnie poseł opozycji.

Zobacz także: A to dobre! PSL przekonuje... "Tworzymy Koalicję Polską opartą na katolickiej nauce, postaci Jana Pawła II"

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze