Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To kuriozum! Polską chcą rządzić Grodzki z Owsiakiem?

A.N 8:52 1 lutego 2020
Gazeta Polska
Tomasz Grodzki i Jurek Owsiak chcą wspólnie zorganizować "okrągły stół" w sprawie psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej. W tej sprawie zaplanowano już spotkanie w Senacie.

Z wpisu, jaki zamieścił na Facebooku Jurek Owsiak dowiadujemy się,  że "podczas spotkania z Tomaszem Grodzkim zaproponował mu, aby zorganizować 'okrągły stół' w sprawie psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej". "Pan Marszałek bez zastanowienia zaoferował siebie, majestat Senatu i miejsce, czyli największą salę, która jest w Senacie, aby takie spotkanie zorganizować" - czytamy.

Ustalono także datę spotkania w Senacie, które odbędzie się 11 marca.

"Tworzymy teraz razem całą logistykę wydarzenia. Chcemy w krótkich, rzeczywistych i prawdziwych słowach ustami ekspertów zdać relację o bieżącym stanie rzeczy i przejść do rozmów jak tę sytuację naprawić. Jak to my lubimy mówić – jak najmniej bicia piany w zamian za bardzo realne działania, które my już rozpoczęliśmy, a teraz czas na poważne zmiany, te systemowe, które nie są naszą rolą, ani zadaniem" - przekazał Owsiak.

Wielkie dzięki dla biura Pana Marszałka, bo to jest ten typ pracy, który lubimy, to jest to tempo, w którym czujemy się dobrze i to jest ta nadzieja, która może na końcu zmienić tę złą, a nawet bardzo złą rzeczywistość. Czyli moi Drodzy, tak jak o tym mówiliśmy na Finale – wiatr w żagle, wszystkie ręce na pokład. 8 marca rozliczamy Finał, 11 marca 'okrągły stół' w Senacie RP" - dodał szef WOŚP.

Źródło: wp.pl/Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze