Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TO JUŻ DZIŚ! Rozpoczyna się mundial. Wszystkie drużyny już w Rosji

M.N. 7:47 14 czerwca 2018
tipli.pl
Wszystkie drużyny są już w Rosji, gdzie w czwartek rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata. Jako ostatni stawili się grupowi rywale Polaków - Japończycy.

Wszystkie drużyny są już w Rosji, gdzie w czwartek rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata. Jako ostatni stawili się grupowi rywale Polaków - Japończycy

W historii mundialu nigdy nie zdarzyło się, żeby gospodarze na inaugurację przegrali, choć nie zawsze występowali w meczu otwarcia.

W środę do Soczi dotarli podopieczni trenera Adama Nawałki. Wtedy też odbył się pierwszy trening reprezentacji Polski. Zajęcia biało-czerwonych obserwowało około 200 fanów. Trening był otwarty dla mediów i kibiców.

Kamil Glik i Rafał Kurzawa ćwiczyli indywidualnie. Ten pierwszy na zgrupowaniu w Arłamowie doznał kontuzji barku.

- Kamil to odpowiedzialny facet i zdaje sobie sprawę, że jeśli nie będzie mógł grać, to będzie musiał być szczery. Dobrze sobie radził z trudnościami na boisku i wychodził obronną ręką. Fajnie, że jest z nami, bo jest ważny dla nas również poza boiskiem - przyznał Łukasz Piszczek.

Rywalami Polaków w grupie H będą kolejno: Senegal (19 czerwca w Moskwie), Kolumbia (24 czerwca w Kazaniu) i Japonia (28 czerwca w Wołgogradzie)

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze