Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TO JAKIŚ ODLOT! 36 ton ładunku i 2,5 promila we krwi. Białorusin uderzył w wiatę stacji paliw

M.N. 18:15 4 czerwca 2019
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej
Policjanci z Rawy Mazowieckiej zatrzymali pijanego kierowcę tira. Białorusin, który miał 2,5 promila alkoholu, przejechał ok. 20 km drogą ekspresową S8. Jego pojazd, wraz z ładunkiem, ważył 36 ton.

30 maja 2019 roku policjanci z KPP Rawa Mazowiecka zatrzymali 39-letniego obywatela Białorusi, który kierował samochodem ciężarowym scania wraz z naczepą o wadze łącznej z ładunkiem 36 ton. Mundurowi ustalili, że mężczyzna kierował tirem mając w organizmie 2,5 promila alkoholu.

W tym stanie pokonał odległość około 20 kilometrów z terenu powiatu radomszczańskiego do rawskiego trasą szybkiego ruchu S8, sprowadzając bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym.

Kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy ruchu drogowego z Rawy Mazowieckiej w miejscowości Podlas, gdzie o godzinie 15.25 najechał na wiatę stacji paliw. 1 czerwca 2019 roku na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej aresztował 39-latka na dwa miesiące. Podejrzanemu grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Rawie Mazowieckiej

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze