Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terapeuci od uzależnień z darmową pomocą na ulicach miasta. Sopot boryka się z problemem

PR 11:41 15 lipca 2018
pixabay
Sopot uruchomił program, w ramach którego w weekendowe noce na głównych ulicach miasta dyżurować będą terapeuci uzależnień. Podpowiedzą oni osobom, które wpadły w nałóg lub są nim zagrożone, gdzie szukać pomocy.

 

Miasto Sopot rusza z nocną pomocą terapeutyczną „Sopot. Jasna Strona Nocy”. Zespół specjalistów psychoterapii uzależnień i psychologów będzie pełnił nocne mobilne dyżury interwencji kryzysowej – czytamy na stronie internetowej miasta Sopot.

Osoby poszukujące pomocy lub takie, które zostały w jakiś sposób poszkodowane w wyniku nadużycia substancji psychoaktywnych otrzymają pierwszą pomoc i wsparcie. Zostaną też im zaproponowane szybkie terminy na oddziały detoksykacji. Wskazane również będą miejsca do długoterminowej psychoterapii.

Dyżury specjalistów od uzależnień, pełnione będą w każdy wakacyjny weekend z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godzinach 22.00-3.00 – wtedy gdy najwięcej młodych ludzi bawi się na różnych imprezach.

Organizator zapewnia, ze projekt koordynowany i realizowany jest przez zespół doświadczonych terapeutów, psychologów, interwentów.

Akcja wsparta będzie warsztatami artystycznymi i relaksacyjnymi dla młodzieży oraz dorosłych dwa razy w miesiącu, które odbywać się będą w Parku Północnym oraz koncertami w Sopocie.

Źródło: sopot.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze