Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Zbigniew Gryglas

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał nowych wiceministrów w Ministerstwie Aktywów Państwowych. Nominacje wręczył 12 grudnia 2019 r. wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. >
– To dobra wiadomość, procedury amerykańskie trwają najwyżej 2-3 miesiące, więc myślę, że pod koniec roku polecimy bez wiz. Możliwe, że administracja amerykańska zrobi nam taki prezent świąteczny, a jeśli nie, to na pewno będzie to początek roku. Coś, co przez kilkadziesiąt lat nie było możliwe, dzisiaj staje się rzeczywistością- powiedział Zbigniew Gryglas, wiceprezes partii Porozumienie, kandydat PiS do Sejmu, który był gościem red. Marcina Bąka w programie Wolne Głosy.>
Prezydent Niemiec przyznał całkowitą winę za II wojnę światową. Praktyka relacji polsko-niemieckich jest jednak wciąż inna. W niemieckich szkołach nie uczy się historii. Tamtejsi uczniowie nie wiedzą o bombardowaniu Wielunia – przyznał poseł Zbigniew Gryglas, goszcząc w studio Telewizji Republika. >
Gośćmi redaktora Marcina Bąka w programie Telewizji Republika "Polityczna kawa" byli: poseł Kukiz'15 Agnieszka Ścigaj, poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas oraz Marek Król, publicysta – Wierzyliśmy, że Polska armia jest silna, że się obronimy, że mamy sojusze które nas nie zawiodą. Wiemy, że ta rzeczywistość była zupełnie inna - mówił polityk Zjednoczonej Prawicy. >
– Jest szansa nawet na to, żebyśmy mogli mieć tą większość konstytucyjną, tak żebyśmy mogli doprowadzić do fundamentalnych zmian konstytucyjnych. To jest potrzebne, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości - powiedział w rozmowie z Karolem Plewą w poranku Telewizji Republika poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas. >
– Te osoby, które atakują, które są agresywne muszą wiedzieć, że to jest jakby woda na ich młyn, że oni w ten sposób bardziej skutecznie stawiają się w roli ofiary i jeszcze bardziej skutecznie propagują swoja ideologię. Nie jest tajemnicą, że to jest próba takiego eksportu ideologii LGBT, która w Polsce jest nam obca - powiedział w rozmowie z Adrianem Stankowskim w programie Telewizji Republika poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas. >
Pani Dulkiewicz zamiast zająć się interesami Gdańska włącza się w krajową, a nawet wręcz międzynarodową politykę. Jeśli nie zmieni swojego postępowania, to mam nadzieje, że wynik wyborów samorządowych za kilka lat będzie zupełnie inny – mówił na antenie Telewizji Republika poseł Zbigniew Gryglas, Porozumienie. >
Zapraszamy na wyjątkowe pasmo Telewizji Republika! Trzy programy, trzech prowadzacych i trzech gości. Startujemy już o godz. 19. Jesteśmy dostępni również online, pod adresem TelewizjaRepublika.pl. Nie przegap!>
– Uczęszczam na Marsze Niepodległości. Jak tylko jestem w kraju, z całą rodziną się wybieramy. Celebrujemy ten dzień, wolność. Tak długo nie było Polski na mapie – mówiła Zofia Klepacka w rozmowie z posłem Porozumienia Zbigniewem Gryglasem. >
Timmermans to polityk, który nie myśli strategicznie, nie szuka rozwiązań, które będą umacniały konstrukcję UE - powiedział dla Telewizji Republika Zbigniew Gryglas, poseł Porozumienia.>
– Myślę, że wszyscy pamiętamy tę sytuację w sądownictwie, także w sądzie najwyższym, takie naganne bardzo, niegodne sędziów czyny nie były należycie piętnowane. Ci sędziowie, którzy naruszyli takie normy etyczne, formalne sędziego nie byli wyrzucani poza nawias - powiedział w rozmowie z Magdaleną Bałkowiec w programie Telewizji Republika "Z wiejskiej na gorąco" poseł Zbigniew Gryglas, Porozumienie. >
– Mam nadzieję, że w Polsce nie będziemy prowadzili kampanii w taki sposób, naruszający interesy innych, pozbawiony jakichkolwiek zasad, że nie będzie to taka wolna amerykanka i działanie nie fair wobec konkurencji. Grajmy fair i niech najlepszy wygra - zaapelował w rozmowie z rozmowie z portalem Telewizji Republika poseł Zbigniew Gryglas. >
– Zawiodła taktyka antypis, którą uskuteczniali politycy Koalicji Europejskiej. Upadła też koncepcja polexitu, forsowana przez opozycję. Trzeba się zająć programem, a tego jak nie było, tak nie ma – odniósł się do linii totalnej opozycji poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas, goszcząc w programie "TweetUpRepublika".>
Gośćmi red. Adriana Stankowskiego w wieczornej rozmowie Telewizji Republika "Wolne Głosy Wieczorem" byli posłowie Zbigniew Gryglas (Porozumienie) oraz Jarosław Sachajko (Kukiz'15). – Mamy do czynienia z nieustanną wojną pana Timmermansa z Polską. Obecnie obserwujemy kolejny jej epizod. Stara się o wybór na szefa Komisji Europejskiej. Prowadzi zatem kampanię wyborczą. Płacą mu obywatele Unii, powinien działać dla nich – mówił Gryglas.>
Magdalena Bałkowiec w programie Telewizji Republika ,,Z wiejskiej na gorąco'' rozmawiała z posłem Porozumienia Zbigniewem Gryglasem – Zawód nauczyciela jest taki niedoceniony od wielu lat. Przypomnę brak podwyżek przez pięć lat w okresie rządów Platformy. To spowodowało, że te zaniedbania, zaległości są rzeczywiście spore - mówił polityk. >
– 15 lutego, niespełna miesiąc temu, wszedłem do siedziby Tramwajów Warszawskich, aby dokonać analizy dokumentów – mówi poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas w rozmowie z red. Aleksandrą Zarzycką w programie Telewizji Republika "Z Wiejskiej na Gorąco".>
– Mogę przekazać dobrą wiadomość z Forum Belwederskiego, ze spotkania polsko-brytyjskiego zespołu bilateralnego. Ze strony brytyjskiej padła deklaracja, że Wielka Brytania jest zainteresowana tym, by w Polsce ulokować swoją stałą bazę – mówił na antenie Polskiego Radia 24 poseł Zbigniew Gryglas.>
Gościem redaktor Marleny Nowakowskiej w programie Telewizji Republika ,,Republika po południu'' był poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas – Nie rozumiem decyzji Nowoczesnej, zwłaszcza po tym, co się wydarzyło kilka tygodni wcześniej. Pamiętamy to wrogie przejęcie części posłów tej partii. Jak ktoś jest wrogo przyjęty, to później jest trudno współpracować - powiedział w programie. >
My Polacy mamy szczególny mandat, ponieważ w Polsce mamy bolesne doświadczenia historyczne. Potrafimy się porozumieć i osiągnąć kompromis. Możemy podzielić się tymi doświadczeniami. Mam nadzieję, że ta konferencja doprowadzi do trwałego pokoju - powiedział dla Telewizji Republika Zbigniew Gryglas, poseł Porozumienia.>
Gościem Marcina Bąka w programie Telewizji Republika ,,Wolne głosy - popołudnie'' był poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas – Wiemy dzisiaj, że zawdzięczamy mu bardzo wiele. Zawdzięczamy mu wolność, niepodległość, suwerenność i utrzymanie tej suwerenności, bo pewnie nie zostalibyśmy przyjęci do Paktu Północnoatlantyckiego, gdyby nie te mądre decyzje rządu pana premiera Olszewskiego - mówił w programie. >
Najnowsze