Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Wolne głosy

Dziś w Telewizji Republika wielu ciekawych gości. Redaktor Antoni Trzmiel będzie rozmawiał m.in. z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem, który rzadko "świeci na medialnym firmamencie" oraz Adamem Bodnarem – Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Serdecznie zapraszamy do oglądania "Wolnych Głosów" w Telewizji Republika. >
– To była swojego rodzaju pułapka zastawiona przez PO na PiS, które szło do wyborów z całą paletą ustaw mających zmienić rzeczywistość (…) skoro PiS poszło do wyborów pod hasłem niezgody na dotychczasowy stan rzeczy, to stosuje metody, które niekoniecznie mieszczą się w tym stanie rzeczy – powiedział prof. Kazimierz Kik z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.>
– Koalicji PO-PSL wykazuje wielką arogancją. Czas skończyć z tą arogancją, to jest sprawa państwowa – mówił w studiu Telewizji Republika europoseł SLD Bogusław Liberadzki, komentując relacje pomiędzy rządem Ewy Kopacz a prezydentem Dudą. >
– Joanna Mucha chciała na pewno, żeby to fajnie wyszło w telewizji – komentował wystąpienie rzeczniczki Platformy Obywatelskiej Michał Wróblewski z portalu 300polityka.pl>
- W kwestiach finansowych Ewa Kopacz w ogóle nie powinna się wypowiadać – mówił w studiu Telewizji Republika publicysta "Do Rzeczy" Piotr Gabryel. Dziennikarz komentował w rozmowie z Michałem Rachoniem dzisiejszą wypowiedź premier Kopacz ws. wieku emerytalnego oraz sprawę dodawania pytań do wrześniowego referendum.>
– Dwa zjawiska są pewnie, spada Platforma i będzie dalej spadać, a poza tym nie wiadomo ile głosów zdobędzie Paweł Kukiz – mówił w rozmowie z Michałem Rachoniem, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego pro. Piotr Wawrzyk.>
- To wybuchło po niespodziewanej klęsce w wyborach prezydenckich, gdyby Komorowski wygrał to nie byłoby rozwarstwienia tego zabetonowanego układu – mówił w rozmowie z Michałem Rachoniem były europoseł i polityk PiS Jacek Kurski.>
– Ta kampania, która się już zaczęła będzie przebiegać w innym tempie, taśmy będą tylko przyprawą. Andrzej Duda nie wygrał wyborów prezydenckich atakując taśmami, tylko bardzo silnymi postulatami społecznymi – mówił na antenie Telewizji Republika Mariusz Staniszewski z tygodnika "Wprost", komentując dzisiejsze zatrzymanie Marka Falenty przez funkcjonariuszy Biura Spraw Wewnętrznych.>
Najnowsze