Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: #wiemlepiej

Co Donald Tusk planuje zrobić, żeby odzyskać władzę w Platformie Obywatelskiej? Od czego chce zacząć ? Najpierw będzie próbował odsunąć od władzy Grzegorza Schetynę, a w 2025 roku spróbować stanąć w szranki o prezydenturę, licząc na osłabienie PiS-u jak pisze tygodnik „Wprost”. >
Naukowcy przeanalizowali DNA obecne w wodzie pobranej z 250 różnych miejsc i głębokości w słynnym szkockim jeziorze Loch Ness. Okazało się, że pływa tam ....>
Podczas mundialu nasze serca potem już najmocniej biły dla drużyny Chorwacji, a jedną z gwiazd turnieju została prezydent tego kraju, Kolinda Grabar-Kitarović, która po finale dziękowała piłkarzom za grę i nie straciła dobrego humoru nawet po tym, gdy Władimir Putin kazał jej stać w deszczu. Teraz, gdy piłkarskie emocje już opadły, pomyślałem, że to dobry czas, aby przypomnieć rozmowę, którą miałem okazję przeprowadzić z prezydent Grabar-Kitarović dla miesięcznika „Wpis” dwa lata temu w Nowym Jorku podczas szczytu państw Trójmorza. Warto pamiętać, że prezydent Chorwacji jest nie tylko kibicem piłki nożnej, ale również kibicem Polski oraz integracji naszego regionu Europy pod polskim przywództwem.>
Sześciuset nielegalnych imigrantów z Afryki zdołało sforsować w czwartek podwójne, ponad 6-metrowe ogrodzenie, zwieńczone specjalnym drutem kolczastym na granicy między Marokiem a hiszpańską enklawą w północnej Afryce i przedostać się do Ceuty. Jak podała hiszpańska żandarmeria Guardia Civil, do szturmu z udziałem około 800 nielegalnych imigrantów doszło na wąskim odcinku granicy, którego ze względu na ukształtowanie terenu nie monitorują kamery, umieszczone po hiszpańskiej stronie. >
W mojej opinii szczególnie znamienny jest przykład sądu z Krakowa. Będę zachęcał pana przewodniczącego Timmermansa, aby się przyjrzał temu przykładowi bardzo uważnie. Wszystko wskazuje bowiem na to, że działała tam zorganizowana grupa przestępcza - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" premier Mateusz Morawiecki.>
Serwis wirtualnemedia.pl podaje informacje odnośnie najnowszych danych czytelnictwa prasy w Polsce. "Gazeta Wyborcza" zanotowała najgorszy w historii wynik sprzedaży. To już prawie koniec jednej z najbardziej plugawych gazet w Polsce. >
Dziś 8 marca, dlatego na ulice miast - zwłaszcza Warszawy, wyszło kilka tzw. femi-nazistek, kobiet domagających się np. prawa do zabijania dzieci nienarodzonych. Ale najbardziej rzucające się w oczy było co innego - absurdalne, głupie i antypolskie wystąpienia niektórych z tych "pań". >
Najnowsze