Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: TV Republika

Gośćmi byli: Andrzej Szejna (Lewica), Stefan Krajewski (PSL), Piotr Kaleta (PiS). Zapraszamy do zapoznania się z całością materiału. >
Gościem programu był prof. Tomasz Panfil. Zapraszamy do zapoznania się z całością materiału. >
Gorące, polityczne emocje tylko na antenie TV Republika. Zaczynamy o 16:00. >
Gościem programu „Polska na dzień dobry" był Mariusz Marszałkowski (biznesalert.pl). Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo. >
W programie Jacek Sobala i polityka bez cenzury. >
Zapraszamy na poranne pasmo programowe w TV Republika. Zaczynamy o 7:50. >
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Codziennie ***** burza". >
Gościem programu był prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Zapraszamy na popołudniowe pasmo programowe w TV Republika. >
Zapraszamy na poranne pasmo programowe w TV Republika. Zaczynamy o 7:50. >
Gościem programu był prof. Waldemar Paruch. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem. >
Gośćmi programu byli Maciej Rosalak, dr Krzysztof Kawęcki. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gościem programu był prof. Mieczysław Ryba. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gośćmi programu byli prof. Wiesław Wysocki oraz prof. Janusz Odziemkowski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gościem programu był zastępca dyrektora ds. muzealnych i programowych Ziemowit Koźmiński.>
Gościem programu był Prof. Wojciech Falkowski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.>
Ciekawi goście, niebanalne komentarze i gorące dyskusje tylko w TV Republika. >
Najnowsze