Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Telewizja Republika

– Warszawa jest miastem wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami. Symbol wielkiego zwycięstwa Wojska Polskiego powinien dominować krajobraz Warszawy - mówił w programie Telewizji Republika "Pilnujmy Polski" marszałek senior Antoni Macierewicz w rozmowie z Ryszardem Gromadzkim. >
Gościem red. Ryszarda Gromadzkiego w programie „W punkt” na antenie Telewizji Republika był prof. Bogdan Chazan, ginekolog, położnik. - Bogu dziękuję, że z tego się wyzwoliłem i że miłosierdzie Boże spłynęło na mnie. Myślę, że mój przykład może być doskonały dla lekarzy, którzy służą cywilizacji śmierci, aby się ocknęli – mówił w programie prof. Chazan. >
Gościem Ilony Januszewskiej w porannym pasmie Telewizji Republika była Iwona Michałek, wiceminister edukacji narodowej. >
Henryk Stachowski – człowiek, który przepisał kamienicę w Krakowie Marianowi Banasiowi, był żołnierzem Armii Krajowej i działał w oddziale dywersji podległemu Okręgowi Kedywu w Krakowie. Brał udział w akcjach dywersyjnych AK; oskarżony m.in. o próbę ucieczki z więzienia był represjonowany a w latach 80. działał w „Solidarności” – wynika z akt Instytutu Pamięci Narodowej.>
O sytuacji politycznej po inauguracji nowego parlamentu redaktor Katarzyna Gójska rozmawiała w programie „W punkt” z dr Tomaszem Żukowskim, publicystą i socjologiem z Uniwersytetu Warszawskiego. >
Myślę, że duża część nowo wybranych posłów jest zwyczajnie niedoświadczona, zwłaszcza na opozycji. Jeśli nie mamy czym błyszczeć to błyszczymy niestety głupotą - powiedział na antenie Telewizji Republika Jacek Liziniewicz, publicysta, „Gazeta Polska Codziennie”, który był gościem red. Tomasza Sakiewicza w programie „Dziennikarski poker”. >
Gośćmi Marleny Nowakowskiej oraz Adriana Stankowskiego w programie Telewizji Republika byli: dr Krzysztof Karnkowski, socjolog oraz Marek Król, publicysta. - Nie byłbym przekonany co do tego, że nasi przyjaciele ze wschodu i z zachodu nie skorzystaliby z okazji, żeby Polskę zniewolić. Niepodległość nie jest dana raz na zawsze - ocenił Marek Król. >
– Ministerstwa Nadzoru Właścicielskiego to jest to w jakimś sensie wyciągniecie wniosków z tego, co miało miejsce w ostatnich latach, kiedy tego resortu nie było. Może szkoda, że go zabrakło - powiedział w programie Telewizji Republika "Polityczna kawa" europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Gośćmi programu byli także Paweł Szramka z Kukiz'15 oraz Jakub Pacan, publicysta "Tygodnika Solidarność" >
Gościem redaktora Marcina Bąka w programie Telewizji Republika „Wolne Głosy” był Marian Kowalski, działacz narodowy i komentator polityczny. >
Gościem redaktora Ryszarda Gromadzkiego w programie Telewizji Republika „W punkt” był Marek Jakubiak prezes Federacji dla Rzeczpospolitej. >
Gościem Marcina Bąka w programie Telewizji Republika „Wolne Głosy” był Michał Woś minister ds. pomocy humanitarnej, poseł elekt. >
Gościem Ilony Januszewskiej w popołudniowym paśmie Telewizji Republika był prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. >
– Tusk ma jedną straszliwą dla polityka wadę. Nie jest odważny. On nie podejmie ryzyka porażki z prezydentem Dudą. Ma cały czas traumę po porażce w wyborach prezydenckich z śp. profesorem Lechem Kaczyńskim - powiedział w rozmowie z Tomaszem Sakiewiczem w programie Telewizji Republika "Dziennikarski poker" europoseł PiS Ryszard Czarnecki. >
– Jestem przekonany, że Prawo i Sprawiedliwość przez te cztery lata następnej kadencji zrobi wiele bardzo dobrych rzeczy dla Polski - powiedział w programie Tweet Up Republika Jan Pietrzak. >
Gośćmi red. Katarzyny Gójskiej w programie „W punkt” na antenie Telewizji Republika byli Władysław Teofil Bartoszewski, PSL oraz Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego Premiera.>
Ja wciąż podkreślam, że to jest dzień wyjątkowy! My jesteśmy inni i to nie znaczy, że gorsi. Wręcz przeciwnie! Dzień Wszystkich Świętych i to, jak go obchodzimy jest dowodem na to, że udało nam się czegoś nie zgubić, tak jak u większości – mówił dzisiaj na antenie Telewizji Republika Rafał Ziemkiewicz, publicysta.>
Istnieje ryzyko, że pojęcie Europa ojczyzn stanie się historią. W naszym interesie jest do tego nie dopuścić – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.>
Gościem red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” na antenie Telewizji Republika był prof. Aleksander Nalaskowski, UMK Toruń.>
Gościem red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” na antenie Telewizji Republika był dr Jerzy Targalski, politolog.>
Gościem redaktor Ilony Januszewskiej w programie Telewizji Republika był wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. - Potwierdzonym stanowiskiem jest premier rządu pan premier Mateusz Morawiecki - powiedział w programie. >
Najnowsze