Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Szymon Hołownia

„Nie odpuścimy!”- podkreślił Szymon Hołownia, który w poniedziałek zadeklarował, że wystartuje w nowych wyborach prezydenckich, „żeby dokończyć ten wyścig”. >
Na opozycji nie jest kolorowo. Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta (przez niektórych prawicowych „złośliwców” zwany kandydatem „partii TVN”) drwił na Twitterze z Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, wicemarszałek Sejmu i kandydatki Koalicji Obywatelskiej. >
Wczorajsze porozumienie na linii Kaczyński–Gowin wywołało polityczną burzę. Dla wielu polityków okazało się być także niemałym zaskoczeniem.>
Szymon Hołownia niedawno szumnie deklarował, że jeżeli uda mu się wygrać wybory prezydenckie, od razu złoży urząd i zarządzi ponowne głosowanie. Podczas dzisiejszej debaty mówi jednak zupełnie coś innego. >
Szymon Hołownia niedawno szumnie deklarował, że jeżeli uda mu się wygrać wybory prezydenckie, od razu złoży urząd i zarządzi ponowne głosowanie. Podczas dzisiejszej debaty mówi jednak zupełnie coś innego. >
Jeżeli wybory odbędą się w uczciwy sposób, to mam nadzieję, że będzie mi dane posprzątać — ogłosił Szymon Hołownia na antenie TVN24. >
Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta niejednokrotnie zaskoczył już opinię publiczną. Tym razem na jednym z filmów, który opublikował w swoich mediach społecznościowych rozpłakał się... Czy to nowy sposób, aby przekonać do siebie wyborców?>
Izba Kontroli Nadzwyczajnej Sądu Najwyższego odrzuciła w środę, jako niedopuszczalną, skargę kandydata na prezydenta Szymona Hołowni na pismo Państwowej Komisji Wyborczej do komisarzy wyborczych z 23 kwietnia br. - przekazał zespół prasowy SN. >
W poranku rozgłośni katolickich „Siódma-9” kandydat na prezydenta Szymon Hołownia straszył stanem wyjątkowym, cenzurą, internowaniami i zmilitaryzowaniem Poczty Polskiej na wybory prezydenckie, jeśli te jednak się odbędą. Skąd to wie? Stąd, że „chodzi po Warszawie plotka...” >
Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia znowu szokuje swoimi wpisami w mediach społecznościowych!>
Szymon Hołownia zapowiedział w wywiadzie dla Radia Zet, że pozwie państwo polskie. Niezależny kandydat na prezydenta przekonuje, że czeka na wyjaśnienie sprawy wyborów prezydenckich w Polsce, dlatego nie wycofuje się z kandydowania. >
Epidemia koronawirusa niewątpliwie wpływa na ludzkie zachowania i deorganizuje wiele dziedzin życia. Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia uważa, że izolacja domowa wpływa na wzrost przemocy w wielu rodzinach. Według niego państwo powinno zorganizować na czas epidemii specjalne hotele dla osób dotkniętych takim problemem. Swojego pomysłu nie poparł jednak żadnymi merytorycznymi danymi.>
Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta i przedstawiciel tzw. „Kościoła otwartego” zaatakował abp. Andrzeja Dzięgę, metropolitę szczecińsko-kamieńskiego. >
W swoim programie jasno i wyraźnie powiedziałem, że moim celem - zaraz po wyborze na urząd prezydenta - będzie powołanie Narodowej Rady Klimatycznej, która będzie w sposób zdecydowany oceniała każdą ustawę, która trafi na biurko prezydenta - podkreślił kandydat na prezydenta Szymon Hołownia.>
"Smutna wiadomość tej kampanii. Przemek Staroń, mój doradca został wyrzucony ze znajomych przez Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka" – ogłosił na Facebooku Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta. >
Zważywszy na wcześniejsze poglądy Szymona Hołowni, nie ufam jego deklaracjom ws. "pigułki dzień po" - oświadczyła poseł Lewicy Magdalena Biejat. Jej zdaniem ogólna dostępność tej tabletki powinna zostać przywrócona.>
Jestem bioetykiem i poczułem się nieco wywołany do tablicy (…) promuje Pan wizję, która prowadzić może niestety do realnego zła” – napisał dr hab. Błażej Kmieciak. Słowa bioetyka to odpowiedź na deklarację Szymona Hołowni wobec metody sztucznego zapłodnienia in vitro oraz poparcia przez kandydata na prezydenta tzw. kompromisu aborcyjnego. >
Ojciec Adam Szustak w swoim programie Q&A na youtubowym kanale „Langusta na palmie” przyznał, że w tym roku po raz pierwszy pójdzie na wybory i zagłosuje na Szymona Hołownię. >
– My znamy naturę naszych wyborców, Gdyby przypadkiem pan Kosiniak-Kamysz nie dostał się do drugiej tury, a wiemy, że się dostanie, to gdyby się nie dostał, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasi wyborcy zagłosują na pana prezydenta Dudę - powiedział w rozmowie z Iloną Januszewską w programie TV Republika poseł PSL-u Władysław Teofil Bartoszewski. >
Szymon Hołownia postanowił wytłumaczyć się ze skandalicznego klipu wyborczego, w którym pojawiła się brzoza i papierowy samolocik. Spot zniknął z internetu, a kandydat na prezydenta przekonuje, że „nie zwrócił uwagi”, co pokazywane jest w materiale. >
Najnowsze