Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Sylwia Spurek

Lewicowa europoseł Sylwia Spurek podczas debaty na temat praworządności w komisji wolności obywatelskich PE domagała się ukarania Polski. >
Lewicowa europosłanka Sylwia Spurek, tak jak i wielu internautów była oburzona wpisem byłego szefa polskiej dyplomacji (!) obecnie europosła PO Radosława Sikorskiego, który zwrócił się wczoraj do prof. Krystyny Pawłowicz, sędzi Trybunału Konstytucyjnego i byłej posłanki: „Zamknij się, wariatko”. >
We wtorek na antenie Telewizji Republika europoseł Jacek Saryusz-Wolski mówił, że w Parlamencie Europejskim czeka kolejna antypolska rezolucja. >
Popiera pani mordowanie nienarodzonych dzieci! Nie ma pani moralnego prawa do wypowiadania się o dzieciach – napisał Rzecznik Praw Dziecka zwracając się do europosłanki Sylwii Spurek. Wirus niszczy świat, ludzie umierają, tracą pracę, a pani reklamuje majonez wege i uważa, że kury cierpią, znosząc jaja – dodał Mikołaj Pawlak.>
Sylwia Spurek znowu w akcji! Europosłanka nie ukrywa swojego oburzenia postawą Komisji Europejskiej, która jak pisze na Twitterze, przez 25 miesięcy nie potrafiła wymóc na polskim rządzie dostosowania się do unijnych reguł dot. praworządności. >
To, co jemy na talerzu nie jest naszą prywatną sprawą”, napisała na Twitterze europoseł Sylwia Spurek. >
Europoseł Sylwia Spurek w wywiadzie udzielonym dziennikowi „Trybuna”, współczesnej odmianie komunistycznej „Trybuny Ludu”, stwierdziła, że walka o likwidację patriarchatu i weganizm są ze sobą nierozerwalnie związane. Przyznała również, że weganizm to ideologia. >
Posłanka do Parlamentu Europejskiego Sylwia Spurek opublikowała w mediach społecznościowych grafikę, ukazującą krowy w obozowych pasiakach. Wpis polityk wywołał oburzenie. Na sprawę zareagowało także Stowarzyszenie Polskich Rodzin Ofiar Obozów Koncentracyjnych "Dzisiejsze tak zwane elity dopuszczają się tak skandalicznych porównań. Po prostu zasługują tylko na ławę oskarżonych" – powiedziała Radiu Poznań Elżbieta Rybarska, prezes stowarzyszenia.>
Eurodeputowana Sylwia Spurek to jedyna Polka zaangażowana w prace pod projektem rezolucji Parlamentu Europejskiego krytykującej Polskę w kwestii praworządności.>
Znana ze swoich kontrowersyjnych akcji w sieci europosłanka postanowiła dać o sobie znać po raz kolejny. Tym razem zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym przekonuje, że aborcja "jest OKEJ". Wpis spotkał się z krytyką ze strony internautów. "To obrzydliwe" – brzmi jeden z komentarzy.>
Sylwia Spurek nie daje za wygraną. Znana z wypowiedzi w obronie "gwałconych" krów, po raz kolejny próbowała wykreować się na autorytet medialny ws. ekologi. Swoje wynurzenia opublikowała w filmiku w serwisie You Tube. >
Za rozprzestrzenianie się wirusa ASF odpowiada głównie władza publiczna - napisała na Twitterze Sylwia Spurek.>
Europosłanka Sylwia Spurek zamieściła film promujący akcję „16 dni przeciw przemocy wobec kobiet”. Nie obyło się bez wątków skrajnie feministycznych i feminizacji języka polskiego . Nieudolne próby językowe tym razem skupiły się na "historii">
Europoseł Sylwia Spurek postanowiła zdefiniować na Facebooku, na czym jej zdaniem polega patriotyzm. - Taki jest mój patriotyzm, każdego dnia staram się być patriotką i nie potrzebuję świąt, dni wolnych od pracy, demonstracji, czołgów, żołnierzy i żołnierek na ulicach, samolotów bojowych zostawiających gigantyczny ślad węglowy, tylko po to, żeby ktoś mógł powiedzieć - jestem patriotą. Ja potrzebuję szacunku, poszanowania godności każdego i każdej, zrozumienia, że każdy i każda jest równy i równa, bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną, pochodzenie, narodowość, niepełnosprawność. - napisała.a >
Zrezygnowałam z członkostwa w Wiośnie, będę niezależną posłanką Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim - poinformowała w poniedziałek europosłanka Sylwia Spurek. "To nie jest Wiosna, do której wstępowałam, ale będę pamiętała tę, do której wstąpiłam" - podkreśliła. >
Gościem red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” był dr Jerzy Targalski – politolog.>
Kabaret proszę Państwa! Kabaret... czyli europarlamentarzystka Wiosny Sylwia Spurek w akcji! Jej działania i postulaty wciąż zadziwiają. Zobacz na co wpadła tym razem. >
Sylwia Spurek z Wiosny Roberta Biedronia przekonuje, że nie je niczego co pochodzi od zwierząt, bo -jak wskazuje- "zwierząt nie można wykorzystywać ani do badań, ani dla rozrywki, ani do celów spożywczych". Na wywiad z "Głosem Wielkopolskim" przyszła w skórzanych butach.>
Gwarancja finansowania in vitro z budżetu państwa, legalna aborcja do 12 tygodnia ciąży, wprowadzenie „rzetelnej” edukacji seksualnej w szkołach – to tylko niektóre z postulatów "Konstytucji Kobiet", zaprezentowanej przez Sylwię Spurek z ugrupowania "Wiosna".>
Najnowsze