Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Stuhr

To pokłosie filmu "Kler" i dyskusji na temat pedofilii w Kościele, która się po nim zaczęła. Trzeba było szybko znaleźć innego wroga. No i rozbudzono w ludziach emocje, zakłamując rzeczywistość – powiedział aktor dla portalu Plejada, tłumacząc w ten sposób zamieszanie wokół prawi i społeczności LGBT.>
Prawo i Sprawiedliwość pewnie wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego z wynikiem 45,38 proc. Niektórzy nie mogą się pogodzić z takim wyborem Polaków. Maciej Stuhr postanowił dosłownie "wylać żółć" na swoim profilu na Facebooku.>
Nigdy nie żartowałem ze Smoleńska. Nigdy to się nie stało. Po prostu gotuje się we mnie krew, jeżeli ktoś tą kartą przez kilka lat gra. Będziemy za chwilę obchodzić dziesiątą rocznicę tej strasznej tragedii, którą bardzo mocno przeżyłem. I nigdy nie naśmiewałem się z żadnych ofiar – stwierdził aktor Maciej Stuhr w programie Wirtualnej Polski.>
„Kto wiedział, że Halloween ma de facto katolickie korzenie?” – napisał na Facebooku Maciej Stuhr, udostępniając link do angielskiej Wikipedii. Zobacz komentarze internautów.>
"Jeszcze przez dwa tygodnie w Nowym Świecie Muzyki (Warszawa, ul. Nowy Świat 63) czynna jest wystawa fotograficzna "Kanalie", gdzie mam przyjemność wisieć. Razem z 43 innymi osobami, które – najłagodniej rzecz ujmując – nie są pieszczochami dzisiejszej władzy" – napisał na Facebooku Andrzej Saramonowicz.>
Gośćmi, którzy wystąpili w TVN 24 byli Jerzy Stuhr i Jerzy Radziwiłłowicz. Podzielili się oni swoimi refleksjami na temat aktualnego stanu Polski i kierunku w którym, według nich, Polska zmierza.>
Maciej Stuhr dodał na swoim profilu na Facebooku wpis, który jest jasną deklaracją, że spokojne i stabilne państwo obywatelskie przestało mu się podobać i wzywa do puczu, który ma się odbyć dzisiaj o 15:00 pod gmachem sejmu.>
Najnowsze