Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: STRZEŻEK

Gościem poranka w Telewizji Republika był radny Porozumienia Jan Strzeżek, kandydat PiS z listy w Radomiu. - Ja w okręgu radomskim byłem już na wszystkich targowiskach. Szczerze współczuje każdemu z PO jak ma wyjść do ludzi – powiedział walczący o głosy wyborców Jan Strzeżek.>
Gośćmi poranka w Telewizji Repubublika byli dziś Dariusz Standerski, dyr. programowy Wiosny i Jan Strzeżek, przewodniczący Młodej Prawicy, Porozumienie. - Robert Biedroń oszukał swoich wyborców bo mówił że nie przyjmie mandatu europosła – powiedział Strzeżek. >
Członkowie Konfederacji byli tacy rozemocjonowani, atakowali nas i są... pod progiem. To mnie bardzo cieszy. Straszyli antysemityzmem przez całą kampanię – powiedział przewodniczący Młodej Prawicy Jan Strzeżek, który był gościem red. Wierzejskiego w Telewizji Republika.>
Gośćmi poranka w Telewizji Republika byli członek Zarządu Krajowego Nowoczesnej Sławomir Potapowicz oraz przewodniczący Młodej Prawicy, członek Porozumienia Jan Strzeżek. Politycy, rozmawiali głównie na temat przypadków pedofilii wśród księży.>
Nie musimy wpuszczać tych ludzi do Europy. Nie widzę powodu, by wpuszczać osoby, które nie dadzą nic Europie. My musimy im pomóc tam na miejscu – powiedział Jan Strzeżek (przewodniczący Młodej Prawicy, Porozumienie), który był gościem red. Aleksandra Wierzejskiego w Telewizji Republika.>
Najnowsze