Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: sport

Łukasz Piszczek w środę rano spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim.""Piszczu", jeszcze raz dziękujemy za 66 meczów w Reprezentacji" - napisał szef rządu po wizycie piłkarza w KPRM.>
Polska wygrała w Warszawie ze Słowenią 3:2 (1:1) w swoim ostatnim meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Biało-czerwoni już wcześniej wywalczyli awans na Euro 2020. >
Kamil Glik musiał opuścić boisko w meczu Polska - Słowenia w el. ME. Defensor prawdopodobnie ma złamany nos. >
Łukasz Piszczek zakończył reprezentacyjną karierę po mistrzostwach świata w Rosji, ale dopiero półtora roku później nadarzyła się okazja, by zorganizować mu pożegnanie. Przypadło ono na ostatni mecz eliminacji Euro 2020 ze Słowenią. >
Selekcjoner Jerzy Brzęczek odkrył karty przed ostatnim meczem eliminacyjnym Mistrzostwa Europy. >
W swojej najnowszej autobiografii Otylia Jędrzejczak postanowiła rozliczyć się z przeszłością. Twierdzi, jednak, że nigdy nie chciała napisać zwykłej biografii, tylko książkę ku pokrzepieniu serc.>
Izraelski portal jpost.com opublikował informację o planowanym ataku rakietowym podczas meczu Izrael-Polska, który ma odbyć się w sobotę wieczorem w Jerozolimie. Po kilkudziesięciu minutach wiadomość została skasowana ze strony, jak i z mediów społecznościowych. >
Organizacja Palestyński Islamski Dżihad ostrzega, że wystrzeli rakiety w trakcie meczu Izrael – Polska rozgrywanego w Jerozolimie – informuje „Jerusalem Post”. >
– Przekaz medialny jest inny niż rzeczywistość - powiedział trener biało-czerwonych Jerzy Brzęczek. >
Robert Lewandowski przyznał przed ostatnimi w tym roku meczami piłkarskiej reprezentacji Polski, że z zabiegiem przepukliny pachwinowej poczeka do końca rundy - do grudnia. "Dokładnego terminu nie znam. Ale to sprawa, która mi nie przeszkadza" – podkreślił kapitan kadry. >
Robert Lewandowski po strzelonym golu w meczu Ligii Mistrzów po raz drugi włożył piłkę pod koszulkę, a kciuk do ust. W ten sposób poinformował, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży!>
Słynny bramkarz Iker Casillas wrócił do treningów. Pół roku temu przeszedł zawał, a w poniedziałek na murawie spędził 25 minut. Na razie ma zajęcia indywidualne i nie wiadomo, kiedy i czy wystąpi w jakimś meczu. Hiszpan związany jest kontraktem z FC Porto. >
– Ja bardzo chcę grać dla Polski, nic się w tej kwestii nie zmieniło, odkąd ostatni raz rozmawialiśmy. Po prostu nie wiem, czy ktoś w polskiej reprezentacji mnie chce, nie miałem żadnego kontaktu z trenerem. Nie było zainteresowania. Mój młodszy brat Sammy też dopiero teraz dostał informację, że może odebrać paszport. To długo trwało - poweidział Sonny Kittel w rozmowie z Przeglądem Sportowym. >
Na pewno odejdzie z teamu Williamsa. Dziennikarze z francuskiego portalu www.f1i.com twierdzą, że Polak może trafić do Alfy Romeo.>
Franck Ribery już nie raz zaskoczył swoim nieodpowiednim zachowaniem. Tak był również tym razem... Podczas meczu Fiorentiny z Lazio Rzym, Francuz najpierw nie podał ręki swojemu trenerowi, a po końcowym gwizdku zaatakował sędziego. >
- Ten mecz pokazał, że możemy dobrze atakować i dobrze bronić – powiedział po spotkaniu Grzegorz Krychowiak. Reprezentacja Polski pokonała w niedzielę na PGE Narodowym Macedonię Północną 2:0 i zapewniła sobie grę w mistrzostwach Europy 2020. >
Polscy piłkarze po wygranej z Macedonią Północną 2:0 zapewnili sobie awans na mistrzostwa Europy.>
Poznaliśmy skład na dzisiejszy mecz z reprezentacją Macedonią Północnej w eliminacjach do Mistrzostw Europy.>
Kenijka Brigid Kosgei czasem 2:14.04 poprawiła rekord świata i wygrała maraton w Chicago. Poprzedni najlepszy rezultat należał do Brytyjki Pauli Radcliff, która w 2003 roku w Londynie miała wynik 2:15.25. >
Eliud Kipchoge przeszedł do historii. Kenijczyk jako pierwszy na świecie przebiegł maratoński dystans poniżej dwóch godzin. Jego rezultat nie zostanie jednak uznany za rekord świata. >
Najnowsze